45
  • 45 44:08
    9:9

HAGA Pardubice B - SK Spartak Slatiňany 9:9
branky: 4. Daniel Pilný, 10. Jiří Pulkrábek, 24. Daniel Sýkora, 26. Jiří Pulkrábek, 29. Jakub Gregorczyk, 34. Daniel Sýkora, 36. Daniel Pilný, 40. Jakub Gregorczyk, 45. Daniel Sýkora - 5. Michal Sotona, 6. Ondřej Dejdar, 12. Jan Augustin, 19. Jan Horský, 20. Lukáš Medveď, 23. Ivan Pytlík, 23. Vojtěch Jodas, 29. Jan Augustin, 40. Ondřej Dejdar; rozhodčí: Daniel Jireček - Antonín Živný; vyloučení: 2:2; využití: 1:2; diváků: 8; zásahy brankářů: Ladislav Beneš 0 - Marek Pytlík 6, Dominik Fuxa 8; po třetinách: 2:3, 3:5, 4:1
45:00 Střely ve 3. části: 12:9
44:08 GÓL HAGA Pardubice B! 9:9
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil #7 Daniel Sýkora, asistoval #22 Jakub Gregorczyk (9:9)
42:42 Timeout HAGA Pardubice B
42:42 Vyloučen hráč #77 Zdeněk Zástěra družstva SK Spartak Slatiňany na 2 minuty za sekání
39:50 GÓL HAGA Pardubice B! 8:9
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil #22 Jakub Gregorczyk, asistoval #10 Daniel Pilný (8:9)
39:19 GÓL SK Spartak Slatiňany! 7:9
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil #49 Ondřej Dejdar, asistoval #69 Vojtěch Jodas (7:9)
37:55 Haga tlačí.
35:06 GÓL HAGA Pardubice B! 7:8
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil #10 Daniel Pilný, asistoval #22 Jakub Gregorczyk (7:8)
33:23 GÓL HAGA Pardubice B! 6:8
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil #7 Daniel Sýkora z trestného střílení (6:8)
30:00 Střídání brankáře. Nový brankář #99 Dominik Fuxa družstva SK Spartak Slatiňany
30:00 Střely ve 2. části: 5:14
29:59 Po vcelku vyrovnané první třetině byla druhá velmi nastavená pro tým Slatiňan.
28:42 GÓL SK Spartak Slatiňany! 5:8
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil #5 Jan Augustin, asistoval #69 Vojtěch Jodas (5:8)
28:07 GÓL HAGA Pardubice B! 5:7
27:24 Trestné střílení družstva SK Spartak Slatiňany neproměnil #78 Ivan Pytlík.
25:45 GÓL HAGA Pardubice B! 4:7
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil #19 Jiří Pulkrábek, asistoval #7 Daniel Sýkora (4:7)
23:47 GÓL HAGA Pardubice B! 3:7
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil #7 Daniel Sýkora, asistoval #19 Jiří Pulkrábek (3:7)
22:36 GÓL SK Spartak Slatiňany! 2:7
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil #69 Vojtěch Jodas bez asistence (2:7)
22:23 GÓL SK Spartak Slatiňany! 2:6
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil #78 Ivan Pytlík, asistoval #9 Michal Vokatý (2:6)
19:53 Po akci na styl tic-tac-toe dávají Slatiňany gól na 5:2 pro jejich celek.
19:52 GÓL SK Spartak Slatiňany! 2:5
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil #14 Lukáš Medveď, asistoval #5 Jan Augustin (2:5)
18:09 GÓL SK Spartak Slatiňany! 2:4
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil #10 Jan Horský, asistoval #69 Vojtěch Jodas (2:4)
16:24 Vyloučen hráč #82 Petr Papák družstva HAGA Pardubice B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
15:00 Střely v 1. části: 6:13
14:26 Vyloučen hráč #9 Michal Vokatý družstva SK Spartak Slatiňany na 2 minuty za sekání
11:20 GÓL SK Spartak Slatiňany! 2:3
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil #5 Jan Augustin, asistoval #10 Jan Horský (2:3)
09:41 Vyloučen hráč #71 Tomáš Vodrážka družstva HAGA Pardubice B na 2 minuty za sekání
09:05 GÓL HAGA Pardubice B! 2:2
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil #19 Jiří Pulkrábek, asistoval #42 David Jelínek (2:2)
07:51 Haga má opravdu smolnou třetinu, právě nám tu zazvonila už 2. tyčka zápasu.
05:09 GÓL SK Spartak Slatiňany! 1:2
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil #49 Ondřej Dejdar, asistoval #88 Michal Sotona (1:2)
04:20 GÓL SK Spartak Slatiňany! 1:1
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil #88 Michal Sotona, asistoval #48 Patrik Jedlička (1:1)
04:20 A Slatiňany odpovídají rychlím vyrovnávacím gólem.
03:36 GÓL HAGA Pardubice B! 1:0
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil #10 Daniel Pilný, asistoval #7 Daniel Sýkora (1:0)
03:36 Dobrá spolupráce hráčů Hagy vedla k prvnímu gólu utkání.