6:8
    Jan PANNA
    (Chmelař)

SK Spartak Slatiňany - SOKOLI Pardubice Excellent C  6:8
branky: 1. Vojtěch Jodas, 5. Lukáš Medveď, 16. Ivan Pytlík, 19. Jakub Machač, 28. Michal Vokatý, 34. Michal Vokatý - 1. Jan Panna, 15. Dominik Nikolas Chmelař, 19. Jan Panna, 24. Jan Panna, 27. Dominik Nikolas Chmelař, 31. Jakub Efler, 32. Luboš Volkov, 39. Jan Panna; rozhodčí: Daniel Jireček - Antonín Živný; vyloučení: 4:3; využití: 0:2; zásahy brankářů: Dominik Fuxa 35 - Jakub Levínský 18; po třetinách: 2:2, 3:3, 1:3
45:00 Střely ve 3. části: 9:14
38:50 Timeout SK Spartak Slatiňany
38:50 GÓL SOKOLI Pardubice Excellent C ! 6:8
Branku družstva SOKOLI Pardubice Excellent C vstřelil #30 Jan Panna, asistoval #81 Dominik Nikolas Chmelař (6:8)
37:30 Na hřišti se začíná přiostřovat. Vzajemné souboje jsou na hranici vyloučení.
36:46 Vyloučen hráč #15 Ondřej Šveřepa družstva SOKOLI Pardubice Excellent C na 2 minuty za hrubost
34:00 Velice ušmudlaný gol ale i takové platí. Slatinany dotahují
33:59 GÓL SK Spartak Slatiňany! 6:7
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil #9 Michal Vokatý bez asistence (6:7)
32:00 Sokol se ujímá dvoubrankového vedení
31:54 GÓL SOKOLI Pardubice Excellent C ! 5:7
Branku družstva SOKOLI Pardubice Excellent C vstřelil #91 Luboš Volkov bez asistence (5:7)
30:21 GÓL SOKOLI Pardubice Excellent C ! 5:6
Branku družstva SOKOLI Pardubice Excellent C vstřelil #76 Jakub Efler, asistoval #81 Dominik Nikolas Chmelař (5:6)
30:00 Střely ve 2. části: 9:13
29:28 Vyloučen hráč #78 Ivan Pytlík družstva SK Spartak Slatiňany na 2 minuty za hrubost
27:25 GÓL SK Spartak Slatiňany! 5:5
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil #9 Michal Vokatý, asistoval #69 Vojtěch Jodas (5:5)
26:25 Sokol poprvé ve vedení v dnešním zápase
26:03 GÓL SOKOLI Pardubice Excellent C ! 4:5
Branku družstva SOKOLI Pardubice Excellent C vstřelil #81 Dominik Nikolas Chmelař, asistoval #98 Radek Formánek (4:5)
23:05 GÓL SOKOLI Pardubice Excellent C ! 4:4
Branku družstva SOKOLI Pardubice Excellent C vstřelil #30 Jan Panna, asistoval #91 Luboš Volkov (4:4)
22:00 Skvělý zákrok Levíka proti unikajicímu Machačovi. Golman sokolských drží pořád naději na vyrovnání.
21:16 Vyloučen hráč #88 Michal Sotona družstva SK Spartak Slatiňany na 2 minuty za zdržování hry
20:35 Velice přísné vyloučení za hru rukou
20:06 Vyloučen hráč #76 Jakub Efler družstva SOKOLI Pardubice Excellent C na 2 minuty za hra rukou
18:35 Rychlá odpověď Sokola na proměněný trestný nájezd Slatiňan
18:23 GÓL SOKOLI Pardubice Excellent C ! 4:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice Excellent C vstřelil #30 Jan Panna, asistoval #97 Milan Randa (4:3)
18:07 GÓL SK Spartak Slatiňany! 4:2
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil #79 Jakub Machač z trestného střílení (4:2)
18:07 Kunt musel zatáhnout za ruční brzdu po své chybě a je tu nájezd
15:46 GÓL SK Spartak Slatiňany! 3:2
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil #78 Ivan Pytlík bez asistence (3:2)
15:00 Střely v 1. části: 6:16
14:55 GÓL SOKOLI Pardubice Excellent C ! 2:2
14:30 Sokol střílí, ale ne a ne vyrovnat.
09:38 Slatinany si dlouho přesilovku neužili. Hra ve čtyřech na obou stranách
09:27 Vyloučen hráč #5 Jan Augustin družstva SK Spartak Slatiňany na 2 minuty za vysoká florbalka
09:08 Vyloučen hráč #73 Matěj Procházka družstva SOKOLI Pardubice Excellent C na 2 minuty za nedovolené vrážení
04:48 GÓL SK Spartak Slatiňany! 2:1
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil #14 Lukáš Medveď, asistoval #69 Vojtěch Jodas (2:1)
01:30 Vyloučen hráč #79 Jakub Machač družstva SK Spartak Slatiňany na 2 minuty za sekání
01:30 zápas začal ve velkém stylu. Dvě branky a vyloučení hned v prvních minutách.
00:56 GÓL SOKOLI Pardubice Excellent C ! 1:1
00:21 GÓL SK Spartak Slatiňany! 1:0
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil #69 Vojtěch Jodas, asistoval #5 Jan Augustin (1:0)