5:2
    Daniel PILNÝ
    (Seiner)

HAGA Pardubice B - Marilan Pardubice 5:2
branky: 4. Daniel Sýkora, 15. Jiří Pulkrábek, 19. Jiří Pulkrábek, 35. Daniel Sýkora, 45. Daniel Pilný - 11. Ondřej Kaplan, 37. Jakub Janeba; rozhodčí: Karel Kotyza - Tomáš Jelínek; vyloučení: 2:1; využití: 0:2; diváků: 34; zásahy brankářů: Patrik Mládek 24 - Martin Korunka 30; po třetinách: 2:1, 1:0, 2:1
45:00 Střely ve 3. části: 12:14
44:52 GÓL HAGA Pardubice B! 5:2
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil #10 Daniel Pilný, asistoval #26 Jan Seiner (5:2)
40:57 Timeout Marilan Pardubice
40:55 Velká šance Marilanu, ale střela trefuje tyč.
38:25 Vyloučen hráč #22 Radek Nešetřil družstva Marilan Pardubice na 2 minuty za sekání
36:32 GÓL Marilan Pardubice! 4:2
Branku družstva Marilan Pardubice vstřelil #23 Jakub Janeba, asistoval #72 Martin Špás (4:2)
36:32 Martin Špás teď krásně našel Janebu a ten s první skóruje.
35:54 Vyloučen hráč #40 Michal Martinek družstva HAGA Pardubice B na 2 minuty za bránění ve hře
34:41 GÓL HAGA Pardubice B! 4:1
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil #7 Daniel Sýkora, asistoval #22 Jakub Gregorczyk (4:1)
34:41 Sýkora teď prošel přes celé hřiště a skóruje.
31:17 Hra se zatím přelévá ze strany na stranu.
30:00 Střely ve 2. části: 10:7
28:33 Marilan teď Hagu tlačil minutu na jejich půlce, ale gól z toho nebyl.
25:20 Unik Charváta a Nešetřila 2 na 1 zastavil Papák.
24:05 Velká šance Marilanu, ale míč se do branky nedostal.
23:20 Chybu obrany nevyužil Martínek.
21:40 Nešetřil se dostal do dobrého prostoru, ale vystřelil jenom do prostřed branky, což Mládkovi nedělalo problém chytit.
20:30 Po nahrávce Macha Pilný netrefuje prázdnou Branku.
20:20 Střelu Marilanu opět chytá Mládek.
18:50 GÓL HAGA Pardubice B! 3:1
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil #19 Jiří Pulkrábek, asistoval #37 Ondřej Černohorský (3:1)
18:50 Marilan teď drží Hagu na jejich obrané půli. Šanci Takyho pohotově chytá Mládek.
17:50 Velká šance Marilanu, ale střela trefila jenom hokejku Seinera.
16:26 Rychlý protiútok Marilanu zastavuje obrana Hagy.
15:30 Ze začátku je aktivním týmem Haga už měla dvě střely na branku. Korunka zatím stoprocentní.
15:00 Tak máme tu konec první třetiny hra je zatím vyrovnaná. Uvidíme co si hráči na střídačce řeknou a jak promění svůj styl hraní do 2. třetiny.
15:00 Střely v 1. části: 12:5
14:30 Seiner teď skvěle nahrál na Pilného a ten střílel s první, ale Korunka chytá.
14:02 GÓL HAGA Pardubice B! 2:1
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil #19 Jiří Pulkrábek, asistoval #7 Daniel Sýkora (2:1)
12:40 Šance Marilanu Michal Smola utekl hráčům Hagy, ale skvělý backcheck Jana Seinera zabránil gólů.
11:20 Marilan teďka trápí Hagu a začíná přibívat šancí.
10:18 GÓL Marilan Pardubice! 1:1
Branku družstva Marilan Pardubice vstřelil #32 Ondřej Kaplan, asistoval #23 Jakub Janeba (1:1)
09:53 Vyloučen hráč #7 Daniel Sýkora družstva HAGA Pardubice B na 2 minuty za hrubost
09:32 Haga měla teďka slušnou šanci, ale golman Korunka střelu chytá.
07:14 Pulkrábek vystelil příklepem od půlky hřiště, ale golman jeho střelu vidí a chytit jí mu nedělalo problém.
04:21 Pulkrábek šel sám na golmana, ale bránu přestřelil.
04:00 Martin Špás zkoušel střelit s úhlu, ale jeho střela byla zablokovaná hráči Hagy.
03:27 GÓL HAGA Pardubice B! 1:0
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil #7 Daniel Sýkora z trestného střílení (1:0)
03:27 Haga vybojovala tresné střílení.
02:05 Sýkora zkoušel opět projít, ale Roman Charvát ho nepustil.
01:20 Velká šance Marilanu, ale Patrik Mládek chytá.
00:30 Sýkora přošel inviduálně přes celé hřiště, ale jeho zakončení neumístil mezi tři tyče.
00:00 Dobrý den, vážení diváci. Vítáme vás u dnešního kola Pardubické ligy mužů v tréninkovém centru Sokoli Pardubice. U zápisu je Petr Šimon na časomíře Dominik Pham a hlavním pořadatelem je Michal Seiner a zdravotníkem je David Jelínek. Dneska první zápas bude derby Marilan Pardubice vs Haga Pardubice bude to velmi dramatické utkání mezi oběma týmy.