6:6
    Šimon SHON
    (Novotný)

FBK Kobra Tatran Hostinné - SOKOLI Pardubice B 6:6
branky: 1. Zbyněk Rek, 22. Michal Novák, 31. Lukáš Turek, 40. Lukáš Turek, 42. Lukáš Turek, 44. Šimon Shon - 4. Jan Kodaj, 21. Jan Kodaj, 24. Matěj Stieber, 31. Vít Votruba, 34. Matěj Stieber, 42. Radovan Vokál; rozhodčí: Jitka Romančáková - Lucie Krýslová; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 29; zásahy brankářů: Petr Dorotík 10 - Martin Stehlík 15; po třetinách: 1:1, 1:2, 4:3
43:45 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 6:6
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #15 Šimon Shon, asistoval #4 Jakub Novotný (6:6)
41:43 GÓL SOKOLI Pardubice B! 5:6
Branku družstva SOKOLI Pardubice B vstřelil #49 Radovan Vokál, asistoval #5 Vojtěch Mareš (5:6)
41:26 Začíná to být velice napínavé.
41:21 Timeout SOKOLI Pardubice B
41:21 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 5:5
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #88 Lukáš Turek, asistoval #4 Jakub Novotný (5:5)
40:26 Vyloučen hráč #20 Vilém Zábranský družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za sekání
40:07 Utkání je vyrovnané.
39:09 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 4:5
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #88 Lukáš Turek bez asistence (4:5)
38:30 Timeout FBK Kobra Tatran Hostinné
33:35 GÓL SOKOLI Pardubice B! 3:5
Branku družstva SOKOLI Pardubice B vstřelil #13 Matěj Stieber, asistoval #38 Vít Votruba (3:5)
33:35 Hráč hostů Matěj Stieber excelentně zakončil do brány domácích.
32:36 Famózní útok Filcsáka a Nováka neskončil brankou.
30:56 GÓL SOKOLI Pardubice B! 3:4
Branku družstva SOKOLI Pardubice B vstřelil #38 Vít Votruba, asistoval #13 Matěj Stieber (3:4)
30:56  Domácí Petr Dorotík začíná mít deprese.
30:29 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 3:3
29:06 Agresivita stoupá a počet nadávek se zvyšuje.
27:03 Hra začíná být velmi vyostřená.
23:42 GÓL SOKOLI Pardubice B! 2:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice B vstřelil #13 Matěj Stieber, asistoval #8 Matyáš Oliva (2:3)
21:44 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 2:2
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #69 Michal Novák, asistoval #20 Vilém Zábranský (2:2)
21:38 Turek rozpoutává rozbroje u branky hostů.
20:05 GÓL SOKOLI Pardubice B! 1:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice B vstřelil #95 Jan Kodaj, asistoval #35 František Kadavý (1:2)
19:36 Matěj Stieber teď prověřil domácího brankáře.
17:21 Domácí Petr Dorotík vytáhl zákrok, za který by se nestyděl ani Dominik Hašek v nejlepších letech.
16:51 Venku je moc hezky.
14:35 Nývlt zkouší pozornost pardubického brankáře.
13:13 Hosté zvyšují svůj nátlak na Hostinné.
12:09 Novák okusil tvrdost povrchu.
11:03 Domácí mají velmi pěkné střely, ale nedokáží proměnit.
09:48 Domácí mají problém s přechodem středního pásma.
05:16 Vyloučen hráč #95 Jan Kodaj družstva SOKOLI Pardubice B na 2 minuty za sekání
04:15 Zatím to je velmi vyrované.
03:14 GÓL SOKOLI Pardubice B! 1:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice B vstřelil #95 Jan Kodaj, asistoval #78 David Kabrhel (1:1)
03:05 Turek už diskutuje s rozhodčími...
00:44 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 1:0
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #14 Zbyněk Rek, asistoval #15 Šimon Shon (1:0)
00:44 Domácí hned první střelou otevírají střelecký účet.