5:2
    Jakub DYNTER
    (Oliva)

SOKOLI Pardubice B - FBC SION - DDM Nová Generace 5:2
branky: 5. Jan Kodaj, 15. František Kadavý, 27. David Plachý, 34. František Kadavý, 38. Jakub Dynter - 20. Adam Cepko, 23. Adam Cepko; rozhodčí: Jitka Romančáková - Lucie Krýslová; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Martin Stehlík 18 - Daniel Paar 27; po třetinách: 2:0, 1:2, 2:0
42:46 Hra je tak rychlá, že nestačím vymýšlet nějaké komentáře.
38:55 Pardubický brankář nepustil žádnou šanci protihráčů - a to jich bylo hodně.
37:49 GÓL SOKOLI Pardubice B! 5:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice B vstřelil #60 Jakub Dynter, asistoval #8 Matyáš Oliva (5:2)
36:13 Pardubičtí hráči pálí na bránu soupeřů o sto šest.
35:45 Vyloučen hráč #48 Adam Cepko družstva FBC SION - DDM Nová Generace na 2 minuty za blokování florbalky
33:47 Geniální zdravotník Míša Novák pomohl se zraněním hráči z FBC SION.
33:06 Timeout FBC SION - DDM Nová Generace
33:06 GÓL SOKOLI Pardubice B! 4:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice B vstřelil #35 František Kadavý, asistoval #95 Jan Kodaj (4:2)
32:26 Pardubičtí hráči mají spoustu šancí, žádnou ale neproměnily.
30:48 Hra se přelévá ze strany na stranu.
26:40 GÓL SOKOLI Pardubice B! 3:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice B vstřelil #88 David Plachý, asistoval #27 Filip Oliva (3:2)
25:28 Trestné střílení družstva SOKOLI Pardubice B neproměnil #35 František Kadavý.
25:28 Franta Kadavý se svým nájezdem neuspěl, provedl ho totiž naprosto tragicky.
22:13 GÓL FBC SION - DDM Nová Generace! 2:2
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil #48 Adam Cepko, asistoval #57 Adam Jedlička (2:2)
19:25 GÓL FBC SION - DDM Nová Generace! 2:1
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil #48 Adam Cepko, asistoval #35 Jan Tříska (2:1)
14:54 GÓL SOKOLI Pardubice B! 2:0
Branku družstva SOKOLI Pardubice B vstřelil #35 František Kadavý, asistoval #78 David Kabrhel (2:0)
10:45 Došlo k závažnému zjištění - hráč hostí č. 48, se pokusil vystřelit, díky tomu už teď všichni vědí, že tento hráč má největší ránu na občance...
04:41 GÓL SOKOLI Pardubice B! 1:0
Branku družstva SOKOLI Pardubice B vstřelil #95 Jan Kodaj, asistoval #31 Jan Buben (1:0)