• 45 44:03
    2
    Trung LE

Florbal Primátor Náchod B - FBK Kobra Tatran Hostinné 6:5
branky: 5. Jan Prouza, 5. Vojtěch Linhardt, 7. Pavel Misinský, 13. Jakub Krtička, 15. Vojtěch Linhardt, 37. Jakub Krtička - 3. David Weishaupt, 33. Martin Pikora, 40. Šimon Shon, 42. Šimon Shon, 43. Šimon Shon; rozhodčí: Jitka Romančáková - Lucie Krýslová; vyloučení: 2:4; využití: 0:0; zásahy brankářů: Šimon Sedláček 21 - Petr Dorotík 8; po třetinách: 5:1, 0:0, 1:4
44:03 Vyloučen hráč #13 Trung Le družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za nesportovní chování
44:01 Je to hodně napínavé.
43:41 Timeout Florbal Primátor Náchod B
42:11 Hattrick? Žádný problém pro Shona z Hostinného.
42:03 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 6:5
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #15 Šimon Shon, asistoval #4 Jakub Novotný (6:5)
41:27 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 6:4
41:19 "Já jsem úplně v klidu, ale úplně " říká Novák na trestné lavici.
41:03 Vyloučen hráč #69 Michal Novák družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
40:38 Vyloučen hráč #21 Petr Hencl družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za špatné střídání
39:52 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 6:3
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #15 Šimon Shon, asistoval #69 Michal Novák (6:3)
39:34 Náchod drží Hostinné pod tlakem.
36:53 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 6:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #10 Jakub Krtička, asistoval #75 Pavel Misinský (6:2)
36:28 Vyloučen hráč #81 Marek Filcsák družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za sekání
35:36 Agresitivita opět stoupá.
35:30 Vyloučen hráč #20 Vilém Zábranský družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za nedovolené vrážení
33:58 Turek z Hostinného zraněn.
32:35 Hostinné se vzpamatovává z předchozí třetiny a snaží se dorovnat skóre Náchoda.
32:03 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 5:2
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #11 Martin Pikora, asistoval #20 Vilém Zábranský (5:2)
30:34 Excelentní akce Marka Filcsáka juniora.
28:09 Zvoní tyč náchodské branky.
26:23 Petr Dorotík opět zasahuje!
25:15 Hostinnský brankář Petr Dorotík chytá jak bůh.
24:12 Skládáme poklonu uklízeči Vráťovi.
20:29 Rychlost Kuby Novotného se nedá srovnat ani s rychlostí světla.
18:05 Hostinné vytváří menší nátlak na Náchod.
16:38 Oba dva týmy jsou velmi produktivní.
14:58 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 5:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #22 Vojtěch Linhardt, asistoval #18 Antonín Vančák (5:1)
12:49 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 4:1
09:45 Vyloučen hráč #88 Jan Prouza družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za nedovolené vrážení
06:35 Snaha hostinnských hráčů je veliká, avšak Náchod je válcuje jako parní válec.
06:06 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 3:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #75 Pavel Misinský, asistoval #88 Jan Prouza (3:1)
04:56 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 2:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #22 Vojtěch Linhardt bez asistence (2:1)
04:34 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 1:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #88 Jan Prouza bez asistence (1:1)
03:45 Po nepovedené rozehrávce Holby chtěl Náchod Hostinné potrestat - neúspěšně.
02:51 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 0:1
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #66 David Weishaupt, asistoval #19 Ondřej Holba (0:1)
02:13 Hostinnský hráč Šimon Shon si teď nádherně obehrál protihráče.
00:51 Zatím se hraje spíše na půlce Hostinného.