16:2
    Jakub FRÝZL
    (Havel)

TJ Sokol Dvůr Králové nL - HAGA Pardubice 16:2
branky: 1. Vojtěch Kohout, 8. Tomáš Havel, 10. Karel Vašák, 12. Kristián Hráský, 13. Michael Havran, 19. Tomáš Havel, 21. Kristián Hráský, 24. Tomáš Havel, 25. Matěj Voves, 28. Michael Havran, 33. Michael Havran, 33. Karel Vašák, 38. Vojtěch Kohout, 43. Michael Havran, 43. Michael Havran, 43. Jakub Frýzl - 35. Vojtěch Červený, 39. Jakub Skála; rozhodčí: Martin Svoboda - David Richter; vyloučení: 3:3; využití: 2:1; diváků: 8; zásahy brankářů: Lukáš Rejl 11 - Tomáš Pávek 23; po třetinách: 5:0, 5:0, 6:2
45:00 Střely ve 3. části: 15:4
44:59 A to je vše, přátelé! Budeme se těšit u dalšího požehnaného zápasu. V mezičase můžete do Pardubic zaskočit na Cestovatelský festival, kde dnes mimo jiné budeme moci vidět například Karla Lopraise nebo Milana Šonku. Pro milovníky Modrého kódu pak doporučujeme setkání s Romanem Zachem. Hezký den, pokud právě obědváte!
42:59 Tohle už vypadalo ve 20 vteřinách spíše na příjezd bitevníků Bismarck a Yamato na bojiště. Stejně jako tyto 2 historicky největší bitevní lodě, nyní Dvůr udeřil svými kanony, životnost jeho vedení je ovšem vyšší než v případě životnosti těchto dvou lodí a začíná to vypadat, že HAGA už výsledek neobrátí.
42:58 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 16:2
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #12 Jakub Frýzl, asistoval #88 Tomáš Havel (16:2)
42:39 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 15:2
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #77 Michael Havran, asistoval #24 Matyáš Baudisch (15:2)
42:04 Bohužel pro Pardubice, Dvůr Králové dokázal, že i on má v týmu několik křižníků, které dokáží vystřelit na pevnost soupeře a uštědřit jí klíčový úder.
42:03 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 14:2
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #77 Michael Havran, asistoval #19 Jakub Háze (14:2)
38:37 První z Jiránkových akcí vyšla, 12 zbývá. Času je stále dost, ostatně revoluce se sice nedá udělat za den, ale základem musí být vítězství po vystřelení z křižníku Aurora a dobytí Zimního paláce, to se za 6 minut rozhodně stihnout dá!
38:36 GÓL HAGA Pardubice! 13:2
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #93 Jakub Skála, asistoval #57 Hana Černá (13:2)
37:13 Šanci na obrat v utkání vycítil i trenér Pardubic, Ondřej Jiránek. V time-outu tak hráčům nakreslil několik osvědčených kombinací, které by mohly v následujících minutách vést k minimálně 13 brankám a plnému bodovému zisku.
37:12 Timeout HAGA Pardubice
37:12 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 13:1
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #25 Vojtěch Kohout, asistoval #32 Matěj Voves (13:1)
36:49 Z přilby Tomáše Pávka nyní po tvrdé střele Pavla Bureho odlítl kousek ochranného štítku, do dalšího zápasu již zřejmě bude muset nastoupit z klubovou přilbou Buffalo Sabers.
34:51 GÓL HAGA Pardubice! 12:1
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #12 Vojtěch Červený, asistoval #93 Jakub Skála (12:1)
34:18 Další přesilovku domácí již využívají a možná tedy zahajují obrat v tomto utkání! Uvidíme, zda Vojta Červený svou prací v předbrankovém prostoru ještě pomůže domácím zamíchat kartami asi jako legendární kejklíř David Coperfield v jednom ze svých triků, ve kterým postupně odebíral karty, na kterých byly zobrazeny vlaky.
34:17 Vyloučen hráč #32 Matěj Voves družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za nedovolené vrážení
32:25 Pardubice si připsaly úspěšně odbráněnou přesilovku, ovšem v zápětí po jejím ukončení opět inkasují. Následně Tomáš Pávek předvedl haškovský rozklek, ale ani touto chobotničkou dvanáctému gólu Dvora Králové nezabránil. První fanoušci se zvedají a po pokladníkovi žádají vrácení vstupného. Na ochozech jich tak zbývá 6.
32:24 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 12:0
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #20 Karel Vašák, asistoval #12 Jakub Frýzl (12:0)
32:06 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 11:0
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #77 Michael Havran bez asistence (11:0)
30:01 V druhé třetině jsme mohli, kromě převahy Dvora Králové i spoustu tvrdších soubojů, rozrostl se tak i počet dvouminutových vyloučení. Jinak ovšem můžeme zatím zápas přirovnat k tomu, kdy koukáte na pořad Top Gear a poté přepnete na Autosalon... finanční zázemí obou pořadů je vidět, stejně tak tomu je v tomto zápase. Nejde ovšem pouze o finance obou klubů, ale odrážejí se i další aspekty tohoto krásného sportu.
30:00 Střely ve 2. části: 10:5
29:56 Vyloučen hráč #11 Martin Puchýř družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za hrubost
27:39 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 10:0
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #77 Michael Havran, asistoval #22 Kristián Hráský (10:0)
27:19 Vyloučen hráč #80 Lukáš Laco družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za sekání
26:30 Hra nyní připomíná bitvu u Verdunu, obě dvě družstva drží své pozice jako vojácí na oobou stranách v této bitvě. Bohužel to samozřejmě znamená, že na hřišti nevzniká moc situací vhodných ke glose. Aktuálně nejzajímavější je tak zašlápnutý míček. I tribuny, jindy plné vlajkonošů, dnes potemněly a jsou až nezvykle tiché a k dění na hřišti lhostejné.
24:49 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 9:0
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #32 Matěj Voves, asistoval #22 Kristián Hráský (9:0)
23:48 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 8:0
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #88 Tomáš Havel, asistoval #20 Karel Vašák (8:0)
23:07 Bohužel, sice byla přesilovka pro domácí v tlaku, ale nakonec jí můžeme, stejně jako Havlův guláš, přirovnat maximálně tak k Sachrovu dortu, jemná, leč bez vyplacení zlatých dublonků z měšce v podobě gólu.
21:06 Další šance pro domácí v podobě přesilové hry. Uvidíme, jestli s ní Pardubice dokážou zabodovat asi jako michellinský kucahř Radek Kašpárek, nebo půjde spíše o Havlův guláš v podání Jiřího Babici a frontmana kapely Žlutý pes, Ondřeje Hejmy.
21:05 Vyloučen hráč #12 Jakub Frýzl družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za nedovolené vrážení
20:35 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 7:0
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #22 Kristián Hráský bez asistence (7:0)
19:12 Jakub Skála nyní zatáhl záchrannou brzdu ve svém Subaru Impreza a rozhodčí mu tento powerslide v podobě blokování hokejky odměnili dvouminutovým odpočinkem v boxu pro vyloučené hráče.
19:11 Vyloučen hráč #93 Jakub Skála družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za blokování florbalky
18:07 Ondřej Jiránek svůj tým vede nyní se zdviženou standartou v podobě pravé ruky asi jako legendární trenér Jamajského bobu Irwing Blitzer z oblíbeného filmu Kokosy na sněhu. Postavou se tomuto americkému matadorovi sice ještě nevyrovná, ale jak vidno, i na tomto již pilně pracuje.
18:01 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 6:0
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #88 Tomáš Havel bez asistence (6:0)
17:25 Jakub Skála nyní z prostoru mezikruží provětral míček. Po teči to gól není, ovšem HAGA nyní ukazuje, že i ona dokáže lidu ukázat florbal světových parametrů,
15:36 Lukáš Laco nyní v sóloakci neskutečně zavařil domácím hned nadvakrát! Podobné závary jsme mohli naposledy vidět v oblíbeném humorném pořadu Pod pokličkou, pamětníci tohoto pořadu jistě vzpomenou na legendární animované skeče z pera Petra Chytila, například postavy Karla a Maruš, ale i pračlověky či komentátorky Zorky Horké.
15:01 V první třetině jsme viděli velký a nekompromisní tlak Dvora Králové, který uzavřel domácí tým na jejich polovině. Pamětníci jistě vzpomenou na seriál On je žena, kde stejně nekompromisně změnila Ivana Chýlková své pohlaví, aby se mohla věnovat zpravodajství na televizi H2O jako mužské alterego Zoran Zahálka.
15:00 Střely v 1. části: 14:4
12:33 Dvůr Králové nyní zatroubil na roh gólové hojnosti. Jejich střelci jsou přesní asi jako japonské Šinkanzeny v dodržování jízdních řádů.
12:17 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 5:0
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #77 Michael Havran, asistoval #32 Matěj Voves (5:0)
11:40 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 4:0
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #22 Kristián Hráský, asistoval #25 Vojtěch Kohout (4:0)
10:57 Vojtěch Kareš, Jan Srdínko českého florbalu, předvádí nyní vynikající obrannou práci. Hala tohoto irského světoběžníka přivítala náležitým aplausem po jeho návratu na české palubovky.
09:59 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 3:0
08:52 Tomáš Pávek aktuálně drží akcie týmu domácích vysoko svými zákroky. Vzpomínat můžeme díky jeho klidnému postoji v brance například na výkony Romana Turka v play off hokejové extraligy, kdy v sezoně 2007/08 byl klíčovou postavou Českých Budějovic.
07:50 Druhý gól v zápase, Tomáš Havel vytáhl ze své torničky maršálskou hůl a nekompromisně zavěsil do branky Pardubic.
07:49 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 2:0
07:07 "Střídej!", ozvalo se nyní z královédvorské lavičky. "To je luxus, který my si nemůžeme dovolit.", glosoval na straně Pardubic Vojtěch Červený, milovník dánské kuchyně, především nakládaných rybích specialit.
05:26 Hráči Dvora Králové nyní na míčku zahájili blokádu, která by se dala přirovnat k blokádě vojsky Wehrmachtu u Leningradu. Ta trvala téměř 900 dní, doufejme, že blokáda obranného pásma Pardubic bude kratší.
04:00 Přesilovka domácích, emoce předvedl jejich trenér, Ondřej Jiránek. Vysoké Cé, kterým zakřičel pověstné "Héééj!" bývalo rodinným stříbrem Karla Gotta. Chtěli bychom napsat něco o jeho úspěších ve Slavíkovi, ovšem po včerejší estrádě je již snad dostatečně prostor zahlcen a proto to necháme na jiných.
03:59 Vyloučen hráč #19 Jakub Háze družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za nedovolené vrážení
02:25 Jan Dašek nyní vybojoval volný úder. Tato letní akvizice HAGY se ihned stala miláčkem publika. Mnoho dívek na tribunách dnes přišlo v dresu s jeho jmenovkou a ochozy se nese pokřik Lemijé, Gretzky, Dašek!
00:18 Máme tu první branku klání. V tomto utkání zřejmě uvidíme souboj HAGY po vzoru legendárního filmu s Yulem Brynnerem Sedm statečných. Takový je totiž, vzhledem ke karanténám a dalším rodinným důvodům počet plejerů na straně pořádajícího mužstva. Uvidíme, jesli stejně, jako v tomto snímku, přežijí nakonec jen 2 kaubojové, z jedním z nichž bude Chico
00:17 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #25 Vojtěch Kohout, asistoval #77 Michael Havran (1:0)
00:01 Dobrý den příznivci kvalitního florbalu. Vítáme Vás v potemnělé aréně, kde málo znamená hodně - v potemnělých uličkách na nás sálá historie legend, jako Karel Brychta nebo Marek Ďopan. Čeká nás jeden z  posledních turnajů sezony - v Calgary je právě -6 stupňů, čeká nás krásný den.