10:5
    Jan SKALSKÝ
    ()

Florbal Primátor Náchod B - IBK Holice 10:5
branky: 1. Patrik Winter, 4. Jan Poche, 13. Jan Skalský, 15. Jakub Vysoký, 15. Petr Hencl, 20. Jakub Vysoký, 29. David Špaček, 40. Jakub Krtička, 42. David Špaček, 43. Jan Skalský - 15. Radek Nešetřil, 19. Jakub Machatý, 23. Matěj Krám, 23. Radek Nešetřil, 27. Michael Novák; rozhodčí: Filip Neumann - Jitka Romančáková; vyloučení: 6:3; využití: 1:1; diváků: 26; zásahy brankářů: Jakub Dytrych 15 - Jan Jedlička 17; po třetinách: 5:1, 2:4, 3:0
45:00 Střely ve 3. části: 10:5
44:59 Rád bych pochválil výkon nácodského kapitána Patrika Wintera a zástupce kapitána Pavla Misinského zaj jejich nasazení a výkon. Dále i celý zbytek týmu kdy s chladnou hlavou zvládli zvrátit napínavý výsledek zápasu.
44:22 Náchod prokazuje, že je silný spíše v defenzivní hře a nepouští Holice k žádné střele.
43:54 Poštolka záhadnými máchavými pohyby holí vysvětluje rozhodčímu, proč za něho měl volný úder být v jeho prospěch.
42:49 Nehledě na pořadní číslo lajny, Náchod jako celek dokázal uklidnit napínavou hru ve svůj prospěch.
42:05 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 10:5
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #73 Jan Skalský bez asistence (10:5)
41:41 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 9:5
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #13 David Špaček bez asistence (9:5)
41:41 Špaček zrychlil jako formule a předběhl tak všechny 3 obránce a následně vyslal točenou střelu, která přejela gólmanovy přes nohu.
40:24 Náchodská formace pro oslabení opět spíše zahání Holice do defenzivního postavení.
39:13 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 8:5
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #10 Jakub Krtička, asistoval #11 Jan Prouza (8:5)
39:13 Excelentní Krtička, který nádhernou kličou vymáchal gólmana a zakončil přímo pod brřevno backhandem.
39:07 Timeout Florbal Primátor Náchod B
39:07 Vyloučen hráč #28 Jan Poche družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za vysoká florbalka
38:39 Emoční napětí holického týmu působí jako brzký nával agrese vůči hráčům.
37:23 Venclík výborně vybránil pokusy Holické přesilovky.
36:28 Nervy Holické 17 se vaří jako voda v kotli, po prohraném souboji u mantinelu a následně co byl faulovaný nadupával na hráče Náchoda jako splašený slon.
36:25 Vyloučen hráč #23 Jáchym Cejnar družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za sekání
34:08 Dytrych pozičně zachránil samostaný únik Tlučhoře.
32:57 Skvělý zákrok holického gólmana, který vykryl naprosto prázdnou branku.
32:30 Náchodská tyč teď zazvonila na celou halu.
30:50 Linhardt musel žehlit nesčetněkrát po sobě chybné rozehrávky Pocheho.
30:00 Střely ve 2. části: 5:7
28:59 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 7:5
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #13 David Špaček, asistoval #23 Jáchym Cejnar (7:5)
28:59 Špaček rychle zareagoval na odražený míček a zakončil do prázdné brány.
28:28 Pocheho střela minula bránu mílovými kroky
27:27 Slibné úniky Náchoda vždy bohužel skončí před zakončením.
26:27 GÓL IBK Holice! 6:5
Branku družstva IBK Holice vstřelil #60 Michael Novák, asistoval #38 Radek Nešetřil (6:5)
26:27 Po sporném vyloučení Cejnara Holice využívají početní výhodu.
25:47 Vyloučen hráč #23 Jáchym Cejnar družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za nedovolené vrážení
24:32 Vyloučen hráč #14 Karel Poštolka družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za sekání
24:19 Poštolka 3x zabránil gólové akci.
22:47 GÓL IBK Holice! 6:4
Branku družstva IBK Holice vstřelil #38 Radek Nešetřil, asistoval #36 Matěj Krám (6:4)
22:47 I přes početní znevýhodnění si hráči Holic dokázali 2x poradit a dostat se až za brankovou čáru Náchoda.
22:08 GÓL IBK Holice! 6:3
Branku družstva IBK Holice vstřelil #36 Matěj Krám, asistoval #38 Radek Nešetřil (6:3)
21:42 Vyloučen hráč #69 Jakub Tlučhoř družstva IBK Holice na 2 minuty za sekání
20:36 Vyloučen hráč #11 Jan Prouza družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za sekání
19:12 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 6:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #6 Jakub Vysoký, asistoval #23 Jáchym Cejnar (6:2)
19:12 Vysoký opět zaskočil gólmana hostů v přesunu a střelou z voleje ho prostřelil mezi nohama.
18:43 Machatý využil chybného postavení obrany a vymetl spojnici Dytrycha.
18:41 GÓL IBK Holice! 5:2
Branku družstva IBK Holice vstřelil #99 Jakub Machatý, asistoval #69 Jakub Tlučhoř (5:2)
16:00 Agresivní start obou týmů do 2. třetiny kdy se hra přelévala z jedné strany na druhou.
15:00 Střely v 1. části: 12:8
14:58 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 5:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #21 Petr Hencl, asistoval #13 David Špaček (5:1)
14:58 Rychlá odpověď Náchoda kdy Hencl našel skulinu u bližší tyče a bez váhání zakončil.
14:51 GÓL IBK Holice! 4:1
Branku družstva IBK Holice vstřelil #38 Radek Nešetřil, asistoval #30 Jakub Říha (4:1)
14:36 Vyloučen hráč #66 Viktor Pražák družstva IBK Holice na 2 minuty za blokování florbalky
14:15 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 4:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #6 Jakub Vysoký, asistoval #13 David Špaček (4:0)
14:15 Vysoký po breakové nahrávce Špačka zakončil mezi nohy gólmana.
13:43 Vyloučen hráč #28 Jan Poche družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za špatné střídání
13:03 Nonsense - takto bych teď popsal zákrok Dytrycha, který nádherným zákrokem drží čisté konto.
12:25 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 3:0
12:25 Skalský vypíchl hráči v samostatném úniku balonek a následně prokličkoval skoro celou lajnou a zakončil pod levou spojnici.
10:57 Náchod se tlačí do jedné střely za druhou, avšak tomu chybí střela splňující gólové parametry.
07:18 Gólman Holic teď zachránil střelu na úplně odkrytou bránu.
06:38 Dytrych bezpečně vychytává 3 po sobě jdoucí útoky.
04:48 Poche opět exceluje kdy při samostatném úniku 2 na 0 doběhl hráče na balonku a zlikvidoval celou akci.
03:08 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 2:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #28 Jan Poche, asistoval #22 Vojtěch Linhardt (2:0)
03:08 Prémiový gól Pocheho, tvrdou střelou z poloviny prostřelil brankáře hostů mezi nohama.
02:32 Prozatím Holice úspěšně blokují každý střelecký pokus náchodské přesilovky.
01:37 Vyloučen hráč #99 Jakub Machatý družstva IBK Holice na 2 minuty za sekání
00:14 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 1:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #70 Patrik Winter, asistoval #55 Lukáš Venclík (1:0)
00:14 Winter po přihrávce Venclíka vymetl zadní tyč branky.