• 45 44:42
    2
    Jakub NOVOTNÝ

SOKOLI Pardubice B - FBK Kobra Tatran Hostinné 7:2
branky: 1. Vít Votruba, 12. Sebastian Ševeček, 16. Adham El Walily, 20. Ondřej Vávra, 23. Vojtěch Král, 25. Jan Kodaj, 44. Radovan Vokál - 5. David Weishaupt, 40. Hynek Nývlt; rozhodčí: Milan Sokol - Jakub Skála; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Daniel Paar 13 - Petr Dorotík 23; po třetinách: 2:1, 4:0, 1:1
45:00 Střely ve 3. části: 11:5
44:42 Vyloučen hráč #4 Jakub Novotný družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za sekání
43:41 GÓL SOKOLI Pardubice B! 7:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice B vstřelil #49 Radovan Vokál, asistoval #98 Matyáš Oliva (7:2)
43:30 Vyloučen hráč #94 Jakub Skalický družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za špatné střídání
41:22 Vyloučen hráč #20 Vilém Zábranský družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za sekání
39:07 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 6:2
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #81 Hynek Nývlt bez asistence (6:2)
39:07 Gól přímo z rozehrávky je příjemným překvapením od Hostinného, Nývlt s chirurgickou přesností trefuje volný prostor mezi brankářem a brankou
38:00 Střely domácí 5, hosté 3, Kábovky domácí 4, hosté 0
37:09 Timeout FBK Kobra Tatran Hostinné
36:20 Pardubice ukončují suveréně partičku dámy. Teď to vypadá na člověče nezlob se
33:50 Dvě velké šance Pardubic, chytáme se za hlavu ale skóre zůstává stejné
33:00 Vávra nekompromisně obíhá hřiště, bohužel nenašel nikoho kdo by mohl zakončit
32:20 2 neúspěšné střely od Pardubic
31:30 Tentokrát je to od Sokolů dáma
30:30 Opět Kábovka a opět šance pro Hostinné
30:00 Střely ve 2. části: 8:4
29:55 Hostinné ještě mají šanci po standartní situaci. Odražený balón ale končí mimo branku
29:03 Hostinné předvádí i přes výsledek velmi slušnou hru a zápas nevzdávají
27:00 Kodaj znovu netrefuje prázdnou bránu
26:25 Střela mladého Olivy končí na protější straně Chrudimky
25:00 Obrana Pardubic nedá protihráčům ani metr
24:06 GÓL SOKOLI Pardubice B! 6:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice B vstřelil #33 Jan Kodaj, asistoval #60 Michal Jeřáb (6:1)
22:09 GÓL SOKOLI Pardubice B! 5:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice B vstřelil #37 Vojtěch Král, asistoval #98 Matyáš Oliva (5:1)
22:00 Kodiakovu dorážku likviduje Dorotík. Oba brankáři převádějí dobré výkony
21:00 Hostinné teď pěkně tlačí, vypadá to jakoby našli odpověd na hru Pardubic
19:48 Vávra raketou přes 13 hráčů ze 47,5 metru střílí neomylně.
19:43 GÓL SOKOLI Pardubice B! 4:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice B vstřelil #36 Ondřej Vávra, asistoval #78 David Kabrhel (4:1)
18:50 Hra je teď nahoru a dolu
18:20 Kapitán a miláček davů Ondřej Vávra musí po pěkné, avšak zablokované střele z půlky odvracet hrozbu Hostinného
16:00 Pardubice hrají na hřišti šachy. Promyšlenou hru kazí Kabrhel tzv. Kábovkou (Kábovka= nahrávka protihráči přímo na hokejku)
15:39 GÓL SOKOLI Pardubice B! 3:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice B vstřelil #3 Adham El Walily, asistoval #49 Radovan Vokál (3:1)
15:00 Střely v 1. části: 11:6
14:30 Kodaj před odkrytou brankou trefuje břevno
13:40 Pardubím zvoní tyč. Naděje na gól následně hatí Paar
11:34 GÓL SOKOLI Pardubice B! 2:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice B vstřelil #68 Sebastian Ševeček, asistoval #60 Michal Jeřáb (2:1)
11:34 Ševeček s Jeřábem předvádějí, že byli dobrým rozhodnutím pro draft. Oba jsou totiž dorostenci
07:15 Jeřáb upravuje mušku, tentokrát střelu vyráží hostující brankář
06:30 Výskok od Vokála před brankou zastavuje pardubický útok
05:30 Ševečkova střela končí v prvním bloku, následný folowup od Jeřába končí za brankou
04:17 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 1:1
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #66 David Weishaupt, asistoval #11 Martin Pikora (1:1)
04:17 Krásná střela od mantinelu končí za zády domácího brankáře
03:00 2 breaky obou týmů končí bezúspěšně
00:14 GÓL SOKOLI Pardubice B! 1:0
Branku družstva SOKOLI Pardubice B vstřelil #38 Vít Votruba, asistoval #36 Ondřej Vávra (1:0)
00:14 Zdravíme všechny fanoušky našeho milovaného flóča. Ani jsem nestihl napsat úvod a už tu máme první branku domácích. Hra je ve vysokém tempu.