12:1
    Karel VAŠÁK
    (Baudisch)

TJ Sokol Dvůr Králové nL - Klub SPV Pardubice 12:1
branky: 5. Tomáš Havel, 8. Karel Vašák, 9. Jakub Frýzl, 10. Karel Vašák, 11. Karel Vašák, 26. Kristián Hráský, 29. Tomáš Havel, 29. Jakub Háze, 32. Matěj Voves, 36. Jakub Frýzl, 40. Karel Vašák, 41. Karel Vašák - 40. Matěj Kourek; rozhodčí: Milan Sokol - Martin Korunka; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Ondřej Balcar 7 - David Nedoma 27; po třetinách: 5:0, 3:0, 4:1
45:00 Střely ve 3. části: 19:5
44:00 Homerun od SPV
40:26 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 12:1
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #20 Karel Vašák, asistoval #24 Matyáš Baudisch (12:1)
39:45 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 11:1
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #20 Karel Vašák, asistoval #12 Jakub Frýzl (11:1)
39:26 GÓL Klub SPV Pardubice! 10:1
Branku družstva Klub SPV Pardubice vstřelil #23 Matěj Kourek, asistoval #5 Tomáš Kvapil (10:1)
39:26 Kourek to vysílá z brejku mezi nohy Královedvorského gólmana
38:00 Břevno je slyšet i na druhé straně
37:20 Zvoní břevno Dvora, zatím největší šance SPV
35:35 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 10:0
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #12 Jakub Frýzl, asistoval #23 Jan Tomáš (10:0)
33:10 Velká šance 1v1 pro SPV. Bohužel se klička na gólmana nevyvedla
31:11 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 9:0
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #32 Matěj Voves, asistoval #20 Karel Vašák (9:0)
31:11 Ťuk sem ťuk tam, rána z půlky gólaso
30:00 Střely ve 2. části: 13:3
29:25 Vyloučen hráč #23 Matěj Kourek družstva Klub SPV Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení
28:30 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 8:0
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #19 Jakub Háze, asistoval #22 Kristián Hráský (8:0)
28:15 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 7:0
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #88 Tomáš Havel, asistoval #23 Jan Tomáš (7:0)
25:23 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 6:0
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #22 Kristián Hráský, asistoval #20 Karel Vašák (6:0)
15:55 Hra připomíná sekání trávy na traktoru
15:00 Střely v 1. části: 7:0
14:30 Frýzl je poslán zpět z trestné lavice po vzájemné domluvě obou rozhodčích.
13:30 Hezké vytočení a první gól po dlouhé době
13:30 Promáchnutí domácího Kristiána před nejprázdnější brankou co jsem kdy viděl.
11:30 Omlouvám se čtenářům, děje se toho tolik že nestíhám psát
10:10 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 5:0
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #20 Karel Vašák, asistoval #22 Kristián Hráský (5:0)
10:00 Připomínám pro diváky i hráče na hale co si čtou mé perly, že je v budově sokolovny otevřený bufet
09:51 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 4:0
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #20 Karel Vašák, asistoval #88 Tomáš Havel (4:0)
08:30 Vyloučen hráč #12 Jakub Frýzl družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za sekání
08:30 Vyloučen hráč #20 Jindřich Špás družstva Klub SPV Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení
08:30 Menší bizárek ve zkratce: Frýzl sekne do gólmana, dostává na záda od Špása. Sednout si jdou oba
08:02 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 3:0
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #12 Jakub Frýzl, asistoval #22 Kristián Hráský (3:0)
07:00 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 2:0
05:30 První velká šance od Dvora.
05:00 Na hru se zatím příjemně kouká. Oba týmy hrají vyrovnaně
04:22 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #88 Tomáš Havel, asistoval #19 Jakub Háze (1:0)