8:6
    Jan RADOCH
    (Kozák)

HAGA Pardubice - FBC Dobruška 8:6
branky: 1. Lukáš Laco, 2. Vojtěch Červený, 20. Jan Dašek, 22. Lukáš Laco, 24. Lukáš Laco, 24. Martin Born, 30. Lukáš Laco, 34. Martin Born - 6. Jan Radoch, 8. Jan Štach, 13. Matyáš Šťásek, 32. Richard Kozák, 35. Matyáš Šťásek, 36. Jan Radoch; rozhodčí: Kateřina Jeřábková - Pavel Špryňar; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Jiří Nerad 20 - Ondřej Tačík 10; po třetinách: 2:2, 4:1, 2:3
35:59 GÓL FBC Dobruška! 8:6
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #16 Jan Radoch, asistoval #30 Richard Kozák (8:6)
35:59 To je od nás vše, přejeme hezkou neděli a doufáme, že jste si toto utkání vychutnali stejně, jako pořadatelský stůl, hráči a všech 20 diváků!
35:58 Skoro drama! Dobruška snížuje na 8:5!!
34:13 GÓL FBC Dobruška! 8:5
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #25 Matyáš Šťásek, asistoval #30 Richard Kozák (8:5)
34:00 Timeout FBC Dobruška
34:00 Nějakej magor zhasnul světla
33:56 GÓL HAGA Pardubice! 8:4
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #18 Martin Born, asistoval #12 Vojtěch Červený (8:4)
32:00 Vyloučen hráč #18 Martin Born družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za hrubost
31:40 Born je očividně rád na trestné lavici, už je tu zas.
31:15 Haga si neumí poradit s kuličkou a Dobruška trestá gólem.
31:08 GÓL FBC Dobruška! 7:4
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #30 Richard Kozák, asistoval #92 Kateřina Cvrčková (7:4)
31:06 Vyloučen hráč #16 Jan Radoch družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání
29:28 GÓL HAGA Pardubice! 7:3
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #80 Lukáš Laco, asistoval #88 Jakub Vašina (7:3)
28:28 Haga neproměnila únik 2v0, ovšem z dorážky už se Laco nemýlí.
28:00 Matyáš Štrásek se hezky vytočil od mantinelu do středu, jeho střela však míjí branku.
27:15 Na časomíře sedí dva magoři a ruší zápis
25:57 Slibná střela Hagy letí mimo bránu.
25:10 Trestné střílení družstva FBC Dobruška neproměnil #25 Matyáš Šťásek.
25:10 Hráč Dobrušky nic nevymyslel. Poslal šouráka po zemi k pravé straně, což si vychutnal gólman Hagy.
25:10 Obránce Hagy v brankovišti - nájezd pro Dobrušku
24:40 Brankář Hagy drží i Dorážku soupeře
24:00 Buly pro Dobrušku
23:55 GÓL HAGA Pardubice! 6:3
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #18 Martin Born, asistoval #29 Daniel Pravec (6:3)
23:34 GÓL HAGA Pardubice! 5:3
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #80 Lukáš Laco, asistoval #68 Jakub Svoboda (5:3)
21:54 GÓL HAGA Pardubice! 4:3
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #80 Lukáš Laco, asistoval #29 Daniel Pravec (4:3)
19:27 GÓL HAGA Pardubice! 3:3
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #22 Jan Dašek bez asistence (3:3)
14:48 Vyloučen hráč #18 Martin Born družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za špatné střídání
12:48 GÓL FBC Dobruška! 2:3
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #25 Matyáš Šťásek, asistoval #57 Jan Štach (2:3)
07:01 GÓL FBC Dobruška! 2:2
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #57 Jan Štach, asistoval #25 Matyáš Šťásek (2:2)
05:07 GÓL FBC Dobruška! 2:1
01:10 GÓL HAGA Pardubice! 2:0
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #12 Vojtěch Červený, asistoval #68 Jakub Svoboda (2:0)
00:45 GÓL HAGA Pardubice! 1:0
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #80 Lukáš Laco, asistoval #97 Bára Zemánková (1:0)