(Bína)
  • 36 35:27
    2

Orel Přelouč - FBC SION - DDM Nová Generace 8:7
branky: 2. Tomáš Křinka, 5. Tomáš Křinka, 23. Maxmilián Čapek, 24. Andrej Bína, 25. Maxmilián Čapek, 33. Maxmilián Čapek, 36. Tomáš Křinka, 36. Martin Landsmann - 1. Adam Jedlička, 4. Oliver Mikula, 23. Pavel Hlaváček, 24. Jan Votroubek, 24. Lukáš Ševčík, 27. Pavel Hlaváček, 31. Pavel Hlaváček; rozhodčí: Tomáš Krejčí - Filip Neumann; vyloučení: 1 + Tomáš Rosenberger 5:3; využití: 1:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Sára Pavlišová 9 - Lukáš Volf 12; po třetinách: 2:2, 2:3, 4:2
36:00 Střely ve 3. části: 8:6
35:59 Drama jako blázen se šťastným koncem pro domácí!
35:48 GÓL Orel Přelouč! 8:7
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil #16 Martin Landsmann, asistoval #4 Andrej Bína (8:7)
35:27 Vyloučen hráč #31 Maxmilián Čapek družstva Orel Přelouč na 2 minuty za sekání
35:27 Vyloučen hráč #20 Oliver Mikula družstva FBC SION - DDM Nová Generace na 2 minuty za sekání
35:14 GÓL Orel Přelouč! 7:7
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil #24 Tomáš Křinka, asistoval #4 Andrej Bína (7:7)
34:43 Vyloučen hráč #35 Jan Tříska družstva FBC SION - DDM Nová Generace na 2 minuty za blokování florbalky
34:28 Timeout Orel Přelouč
32:38 Timeout FBC SION - DDM Nová Generace
32:38 GÓL Orel Přelouč! 6:7
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil #31 Maxmilián Čapek, asistoval #24 Tomáš Křinka (6:7)
30:58 GÓL FBC SION - DDM Nová Generace! 5:7
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil #34 Pavel Hlaváček, asistoval #46 David Jedlička (5:7)
29:03 Vyloučen hráč #8 Tomáš Rosenberger družstva Orel Přelouč na 5 minuty za hrubost
28:30 Dramatické chvíle na zacatku třetí třetiny: domácí rychle vyrovnali a dokonce získali výhodu presilovky, ale v ní zbytečně po individuální chybě inkasovali a ve zbytku presilovky gól už nedokázali přidat
26:06 GÓL FBC SION - DDM Nová Generace! 5:6
25:34 Vyloučen hráč #56 Leoš Bárta družstva FBC SION - DDM Nová Generace na 2 minuty za hrubost
24:23 GÓL Orel Přelouč! 5:5
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil #31 Maxmilián Čapek, asistoval #16 Martin Landsmann (5:5)
24:00 Druhá třetina byla zrcadlově otočená oproti třetině první: dlouho byli střelci nepřesní a gól ne a ne padnout, aby se s nimi na konci třetiny roztrhl pytel. Bohužel s tim rozdílem pro domácí, že hosté po chybě domácí defenzívy přidali o 1 gól navíc.
24:00 Střely ve 2. části: 7:5
23:50 GÓL FBC SION - DDM Nová Generace! 4:5
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil #55 Lukáš Ševčík, asistoval #20 Oliver Mikula (4:5)
23:43 GÓL Orel Přelouč! 4:4
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil #4 Andrej Bína, asistoval #16 Martin Landsmann (4:4)
23:17 GÓL FBC SION - DDM Nová Generace! 3:4
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil #3 Jan Votroubek, asistoval #56 Leoš Bárta (3:4)
22:37 GÓL FBC SION - DDM Nová Generace! 3:3
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil #34 Pavel Hlaváček, asistoval #3 Jan Votroubek (3:3)
22:20 GÓL Orel Přelouč! 3:2
12:00 Zápas začal hostující Sion ve svižném tempu a poměrně brzy 2x skóroval. Domácí Orel se ale k soupeřovu tempu s chutí přidal a dokázal na obě branky brzy odpovědět. A přestože bylo nadále živo na obou stranách hřiště, další gól už v 1. třetině nepadl.
12:00 Střely v 1. části: 5:5
04:25 GÓL Orel Přelouč! 2:2
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil #24 Tomáš Křinka, asistoval #16 Martin Landsmann (2:2)
03:25 GÓL FBC SION - DDM Nová Generace! 1:2
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil #20 Oliver Mikula, asistoval #3 Jan Votroubek (1:2)
01:34 GÓL Orel Přelouč! 1:1
00:43 GÓL FBC SION - DDM Nová Generace! 0:1
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil #57 Adam Jedlička, asistoval #46 David Jedlička (0:1)