• 36 35:43
    2
    Jan RYBÁŘ

FLORBAL Hlinsko - Orel Přelouč 4:10
branky: 9. Martin Hloušek, 17. Gábina Mikulášová, 27. Martin Hloušek, 32. Martin Hloušek - 2. Maxmilián Čapek, 4. Justýna Kosinová, 6. Maxmilián Čapek, 18. Martin Landsmann, 26. Andrej Bína, 28. Martin Landsmann, 30. Maxmilián Čapek, 31. Andrej Bína, 31. Martin Landsmann, 34. Andrej Bína; rozhodčí: Pavel Špryňar - Jakub Skála; vyloučení: 0:2 + Andrej Bína 5; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Jaromír Král 16 - Adam Kořínek 9, Sára Pavlišová 4; po třetinách: 1:3, 1:1, 2:6
36:00 Střely ve 3. části: 6:13
35:43 Vyloučen hráč #10 Jan Rybář družstva Orel Přelouč na 2 minuty za držení
34:00 A další pěkná spolupráce Bíny s Kosinovou končí dalším gólem v síti hostů z Hlinska.
33:53 Timeout Orel Přelouč
33:34 GÓL Orel Přelouč! 4:10
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil #4 Andrej Bína, asistoval #72 Justýna Kosinová (4:10)
31:15 Domácí gólmanka chytila hůl útočícímu hráči spolu s míčkem - takže další nájezd a stejný konec - gól v domácí síti.
31:12 GÓL FLORBAL Hlinsko! 4:9
Branku družstva FLORBAL Hlinsko vstřelil #29 Martin Hloušek z trestného střílení (4:9)
30:26 GÓL Orel Přelouč! 3:9
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil #16 Martin Landsmann, asistoval #4 Andrej Bína (3:9)
30:04 A tohle byla krásná spolupráce Bíny s Kosinovou - po sérii vzájemných přihrávek další gól v síti Hlinska.
30:03 GÓL Orel Přelouč! 3:8
29:28 GÓL Orel Přelouč! 3:7
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil #31 Maxmilián Čapek, asistoval #4 Andrej Bína (3:7)
27:32 Po dlouhé přihrávce jinak většinou střelce, se lehkou tečí prosazuje Landsmann, jinak většinou nahrávač.
27:30 GÓL Orel Přelouč! 3:6
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil #16 Martin Landsmann, asistoval #31 Maxmilián Čapek (3:6)
26:50 Hosté z Hlinska snižují na rozdíl dvou gólů.
26:47 GÓL FLORBAL Hlinsko! 3:5
25:08 Po chybné rozehrávce Hlinska se zblízka prosazuje přeloučský Bína.
25:07 GÓL Orel Přelouč! 2:5
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil #4 Andrej Bína, asistoval #31 Maxmilián Čapek (2:5)
24:00 Střídání brankáře. Nový brankář #24 Sára Pavlišová družstva Orel Přelouč
24:00 V druhé třetině se hra rozdrobila do osobních soubojů, které vyvrcholily 5 minutovým vyloučením na domácí straně - hosté jej ale nevyužili. Vše se rozhodne v poslední třetině.
24:00 Střely ve 2. části: 2:4
19:17 Po zásahu holí protihráče do obličeje si jde orelský Bína sednout na trestnou na 5 minut - to bude dlouhá přesilovka!
19:16 Vyloučen hráč #4 Andrej Bína družstva Orel Přelouč na 5 minuty za sekání
17:59 Z brejkové akce 3 na gólmana se nakonec prosazuje domácí nejlepší nahrávač Landsmann.
17:58 GÓL Orel Přelouč! 2:4
17:00 Zbytečné vyloučení domácího Orla nabídlo hostům přesilovku, kteří ji rychle Mikulášovou dokázali využít.
16:20 GÓL FLORBAL Hlinsko! 2:3
Branku družstva FLORBAL Hlinsko vstřelil #30 Gábina Mikulášová, asistoval #24 Petr Vtípil (2:3)
15:55 Vyloučen hráč #24 Sára Pavlišová družstva Orel Přelouč na 2 minuty za sekání
12:00 V první třetině po počátečním tlaku domácího Orla, kdy získali 3-gólové vedení, se hosté z Hlinska vrátili snižujícím gólem do zápasu a hra byla vyrovnaná - uvidíme, jak se to bude dále vyvíjet.
12:00 Střely v 1. části: 7:9
08:59 GÓL FLORBAL Hlinsko! 1:3
Branku družstva FLORBAL Hlinsko vstřelil #29 Martin Hloušek, asistoval #18 Tadeáš Urban (1:3)
05:30 A další gól domácího střelce Maxe Čapka - tentokrát po blafáku gólmanovi.
05:22 GÓL Orel Přelouč! 0:3
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil #31 Maxmilián Čapek, asistoval #12 Jakub Pařízek (0:3)
03:36 Krajská reprezentantka na olympiádu mládeže se prosazuje i v družstvu dorostu - střelou tahem pod víko soupeřovi branky.
03:35 GÓL Orel Přelouč! 0:2
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil #72 Justýna Kosinová, asistoval #51 Václav Apltauer (0:2)
01:09 Střelec domácí týmu se prosadil hmed ze začátku zápasu po dorážce z bezprostřední blízkosti.
01:06 GÓL Orel Přelouč! 0:1
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil #31 Maxmilián Čapek, asistoval #28 Valentin Domniku (0:1)