• 39 38:43
    2
    Jakub VESELÝ

SK K2 Prostějov B - FBC Piranha Přerov B 3:4
branky: 19. Patrik Herrmann, 29. Jan Báthory, 31. Stanislav Elsner - 3. Lukáš Bibr, 14. Michal Bělaška, 19. Radek Tobolík, 32. Robert Klimecký; rozhodčí: Lukáš Minarčík - Stanislav Kosek; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Jan Tomášek ? - Jiří Vlček ?; po třetinách: 0:1, 1:2, 2:1
39:00 Ukončení 3. části
38:59 Vyloučen hráč #22 Ondřej Schön družstva SK K2 Prostějov B na 2 minuty za nedovolené vrážení
38:43 Vyloučen hráč #97 Jakub Veselý družstva FBC Piranha Přerov B na 2 minuty za sekání
37:00 TAK TOTO JE SVĚTOVÁ TŘÍDA TOMÁŠKA
36:23 Timeout SK K2 Prostějov B
31:21 GÓL FBC Piranha Přerov B! 3:4
Branku družstva FBC Piranha Přerov B vstřelil #10 Robert Klimecký, asistoval #97 Jakub Veselý (3:4)
30:45 GÓL SK K2 Prostějov B! 3:3
Branku družstva SK K2 Prostějov B vstřelil #18 Stanislav Elsner, asistoval #89 Pavel Bezouška (3:3)
30:45 Stancek srovnává
28:14 GÓL SK K2 Prostějov B! 2:3
Branku družstva SK K2 Prostějov B vstřelil #4 Jan Báthory, asistoval #18 Stanislav Elsner (2:3)
28:14 Gekydelo propálil brány Mordoru! Ochozy jásají
27:00 Petrik Frida: "Lošťáku, ty si hovado."
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
25:58 Vyloučen hráč #11 Adam Hurdálek družstva SK K2 Prostějov B na 2 minuty za hra bez florbalky
22:00 Stachu, vrať se do Švédska.
21:00 Petrik Frida: "střet dvou velkých váhových kategorií, jen to plesklo".
18:33 GÓL SK K2 Prostějov B! 1:3
Branku družstva SK K2 Prostějov B vstřelil #80 Patrik Herrmann, asistoval #48 Tomáš Veselý (1:3)
18:33 Petrik Frida: "bravurní dorážka Hermiho do prázdné brány".
18:10 Petrik Frida: "no už to zavání".
18:00 GÓL FBC Piranha Přerov B! 0:3
Branku družstva FBC Piranha Přerov B vstřelil #13 Radek Tobolík, asistoval #55 Matěj Ševčík (0:3)
18:00 Bezičko milimetr vedle!!
16:00 Šluke vyslal střelu s příznivým časoprostorem, ale skončila na noze gološa
13:52 Petrik Frida: "asi dobré kiksíček".
13:51 GÓL FBC Piranha Přerov B! 0:2
Branku družstva FBC Piranha Přerov B vstřelil #77 Michal Bělaška, asistoval #13 Radek Tobolík (0:2)
13:20 Vamos pome
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
12:00 Medajlista z nedávného neoficiálního ME v trojkovém florbalu v Opavě Paulito Bezinho je v ohromné formě, to jsem dlouho neviděl
11:00 Sportovní expert ve studiu, Petrik Frida: bezmoc v koncovce je obrovská
10:00 Bezo vymeť. Petrik Frida 2k22
09:10 Gekyn vyprášil šrouby golmana na jeho masce
09:00 Je to tak dobry, že nestiham psát, prohloupil kdo nepřišel
04:00 Jenda Tomášek úřaduje v oslabení
02:49 Vyloučen hráč #61 Lukáš Ondra družstva SK K2 Prostějov B na 2 minuty za sekání
02:49 Luke Jaščurka Yoda zatáhl za brzdu
02:37 GÓL FBC Piranha Přerov B! 0:1
Branku družstva FBC Piranha Přerov B vstřelil #33 Lukáš Bibr, asistoval #97 Jakub Veselý (0:1)
00:40 Pavel "životní forma" Bezouška proměnil přesilovku, ale gól neuznán z důvodu postavení hráče v brankovišti
00:23 Vyloučen hráč #33 Lukáš Bibr družstva FBC Piranha Přerov B na 2 minuty za nedovolené vrážení
00:23 Stancíček sestřelen
00:00 Dnes snad poslední legendární onlajny z prostějovské areny v této sezoně. Vítá vás Delfínek a Frida
00:00 Technické potíže, sorry