• 36 35:31
    0:18
    ()

FBC Intevo Třinec - 1. SC TEMPISH Vítkovice 0:18
branky: 5. Martin Hriško, 9. Václav Babík, 9. Dominik Ptáček, 10. Nikolas Papazachariu, 16. Erik Tomaško, 17. Ondřej Pařenica, 18. Martin Hriško, 19. Josef Gazda, 24. Adam Neubauer, 24. Václav Babík, 25. Matěj Suchý, 28. Josef Gazda, 31. Dominik Ptáček, 31. Ondřej Adamec, 32. Ondřej Pařenica, 32. Nikolas Papazachariu, 36. Ondřej Pařenica, 36. Václav Babík; rozhodčí: Vít Morkes - Jakub Palowski; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Kateřina Stryjová ? - Samuel Altmann ?, Radoslav Ferenčík ?; po třetinách: 0:4, 0:6, 0:8
35:31 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:18
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 Václav Babík bez asistence (0:18)
35:27 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:17
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #9 Ondřej Pařenica, asistoval #48 Adam Neubauer (0:17)
34:49 Vyloučen hráč #17 Viktor Pyszko družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání
31:52 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:16
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #30 Nikolas Papazachariu, asistoval #33 Jakub Rohel (0:16)
31:17 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:15
30:48 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:14
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #13 Ondřej Adamec, asistoval #45 Dominik Ptáček (0:14)
30:28 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:13
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #45 Dominik Ptáček, asistoval #25 Sebastián Hachlica (0:13)
27:49 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:12
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #12 Josef Gazda, asistoval #25 Sebastián Hachlica (0:12)
24:55 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:11
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #97 Matěj Suchý, asistoval #25 Sebastián Hachlica (0:11)
23:52 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:10
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 Václav Babík, asistoval #14 Filip Peterek (0:10)
23:43 Vyloučen hráč #33 Jakub Rohel družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
23:18 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:9
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #48 Adam Neubauer, asistoval #30 Nikolas Papazachariu (0:9)
18:28 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:8
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #12 Josef Gazda, asistoval #13 Ondřej Adamec (0:8)
18:00 Střídání brankáře. Nový brankář #10 Radoslav Ferenčík družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice
17:57 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #68 Martin Hriško, asistoval #66 Václav Babík (0:7)
17:20 Vyloučen hráč #30 Nikolas Papazachariu družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost
16:59 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #9 Ondřej Pařenica, asistoval #68 Martin Hriško (0:6)
15:29 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #7 Erik Tomaško, asistoval #33 Jakub Rohel (0:5)
12:30 Vyloučen hráč #28 Filip Hevera družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání
09:17 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #30 Nikolas Papazachariu, asistoval #9 Ondřej Pařenica (0:4)
08:33 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:3
08:04 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 Václav Babík, asistoval #7 Erik Tomaško (0:2)
04:51 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:1