• 36 35:58
    14:6
    (Vykoupil)

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - FBC MR elektro Český Těšín 14:6
branky: 2. Jakub Uherek, 3. Matěj Vrátný, 6. Patrik Vykoupil, 8. Jakub Uherek, 10. Patrik Vykoupil, 15. Oliver Niedoba, 19. Oliver Niedoba, 20. Oliver Niedoba, 22. Patrik Vykoupil, 25. David Heczko, 29. Daniel Válek, 34. Jakub Uherek, 35. Patrik Vykoupil, 36. David Heczko - 9. Erik Czudek, 12. Erik Czudek, 21. Timotej Adámek, 21. Tomáš Karas, 22. Gabriel Adámek, 28. Tomáš Karas; rozhodčí: Adam Daniel - Matěj Veverka; vyloučení: 5 + Nikolas Papazachariu 5 + TT:1; využití: 0:2; zásahy brankářů: Oliver Pachta ? - Čeněk Mitrenga ?; po třetinách: 5:2, 4:3, 5:1
35:58 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 14:6
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #11 David Heczko, asistoval #99 Patrik Vykoupil (14:6)
34:58 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 13:6
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #99 Patrik Vykoupil bez asistence (13:6)
33:57 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 12:6
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #14 Jakub Uherek bez asistence (12:6)
33:37 Trestné střílení družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava neproměnil #11 David Heczko.
30:57 Vyloučen hráč #99 Patrik Vykoupil družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za špatné střídání
28:26 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 11:6
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #36 Daniel Válek bez asistence (11:6)
27:15 GÓL FBC MR elektro Český Těšín! 10:6
Branku družstva FBC MR elektro Český Těšín vstřelil #77 Tomáš Karas, asistoval #56 Jiří Rusz (10:6)
26:20 Vyloučen hráč #58 Sebastian Ryška družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
24:54 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 10:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #11 David Heczko, asistoval #36 Daniel Válek (10:5)
21:50 GÓL FBC MR elektro Český Těšín! 9:5
Branku družstva FBC MR elektro Český Těšín vstřelil #41 Gabriel Adámek, asistoval #45 Timotej Adámek (9:5)
21:20 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 9:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #99 Patrik Vykoupil, asistoval #43 Štěpán Liška (9:4)
20:09 GÓL FBC MR elektro Český Těšín! 8:4
Branku družstva FBC MR elektro Český Těšín vstřelil #77 Tomáš Karas, asistoval #40 Jakub Brija (8:4)
20:03 GÓL FBC MR elektro Český Těšín! 8:3
Branku družstva FBC MR elektro Český Těšín vstřelil #45 Timotej Adámek bez asistence (8:3)
19:30 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 8:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #69 Oliver Niedoba, asistoval #14 Jakub Uherek (8:2)
18:30 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 7:2
16:03 Vyloučen hráč #53 Erik Czudek družstva FBC MR elektro Český Těšín na 2 minuty za sekání
14:35 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 6:2
11:59 GÓL FBC MR elektro Český Těšín! 5:2
Branku družstva FBC MR elektro Český Těšín vstřelil #53 Erik Czudek, asistoval #56 Jiří Rusz (5:2)
09:59 Vyloučen hráč #25 Sebastien Mikulec družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hrubost
09:01 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:1
08:21 GÓL FBC MR elektro Český Těšín! 4:1
Branku družstva FBC MR elektro Český Těšín vstřelil #53 Erik Czudek bez asistence (4:1)
07:43 Trestné střílení družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava neproměnil #58 Sebastian Ryška.
07:25 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:0
05:27 Vyloučen hráč #36 Daniel Válek družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hrubost
05:03 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #99 Patrik Vykoupil, asistoval #36 Daniel Válek (3:0)
04:53 Vyloučen hráč #69 Oliver Niedoba družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
02:30 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #34 Matěj Vrátný bez asistence (2:0)
02:30 Vyloučen hráč #19 Nikolas Papazachariu družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava do konce utkání - technický trest
02:30 Vyloučen hráč #19 Nikolas Papazachariu družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 5 minuty za neuvedení v sestavě
01:01 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #14 Jakub Uherek, asistoval #69 Oliver Niedoba (1:0)