8:4
    Jan KOCUREK
    (Pezda)

1. SC TEMPISH Vítkovice - Torpedo Havířov 8:4
branky: 3. Tobiáš Plaček, 12. Erik Tomaško, 16. Filip Peterek, 16. Václav Babík, 17. Adam Neubauer, 19. Martin Hriško, 27. Tomáš Sobek, 34. Václav Babík - 14. Tomáš Kršjak, 26. Ondřej Martinček, 36. Vojtěch Mrowiec, 36. Jan Kocurek; rozhodčí: Andrej Bílek - Jakub Palowski; vyloučení: 1:3; využití: 3:0; zásahy brankářů: Samuel Altmann ? - Tomáš Heczko ?; po třetinách: 2:0, 4:1, 2:3
35:36 GÓL Torpedo Havířov! 8:4
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #15 Jan Kocurek, asistoval #19 Matěj Pezda (8:4)
35:15 GÓL Torpedo Havířov! 8:3
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #73 Vojtěch Mrowiec, asistoval #33 Matyáš Pawlas (8:3)
33:56 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 8:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 Václav Babík, asistoval #86 Martin Hriško (8:2)
33:11 Vyloučen hráč #73 Vojtěch Mrowiec družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání
30:27 Vyloučen hráč #7 Erik Tomaško družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
26:51 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 7:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #20 Tomáš Sobek, asistoval #51 Vojtěch Podešva (7:2)
26:43 Vyloučen hráč #71 Jan Macourek družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání
25:06 GÓL Torpedo Havířov! 6:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #14 Ondřej Martinček, asistoval #73 Vojtěch Mrowiec (6:2)
18:05 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 6:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #86 Martin Hriško, asistoval #14 Filip Peterek (6:1)
16:37 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #48 Adam Neubauer, asistoval #3 Štěpán Kowalik (5:1)
15:19 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 Václav Babík, asistoval #14 Filip Peterek (4:1)
15:03 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #14 Filip Peterek, asistoval #33 Jakub Rohel (3:1)
14:43 Vyloučen hráč #14 Ondřej Martinček družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání
13:34 GÓL Torpedo Havířov! 2:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #4 Tomáš Kršjak, asistoval #33 Matyáš Pawlas (2:1)
11:02 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #7 Erik Tomaško, asistoval #2 Tobiáš Plaček (2:0)
02:42 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #2 Tobiáš Plaček, asistoval #23 Ondřej Adamec (1:0)