3:3
    Sebastián HACHLICA
    (Rohel)

1. SC TEMPISH Vítkovice - 1. SFK Havířov 3:3
branky: 12. Martin Hriško, 18. Václav Babík, 36. Sebastián Hachlica - 2. Daniel Kantor, 3. Viktor Kuš, 4. František Benda; rozhodčí: Pavel Janáček - Viktor Kubala; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Samuel Altmann ?, David Tobola ? - Robert Grim ?; po třetinách: 1:3, 1:0, 1:0
35:17 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #25 Sebastián Hachlica, asistoval #33 Jakub Rohel (3:3)
34:20 Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
21:16 Vyloučen hráč #5 Ondřej Widtmann družstva 1. SFK Havířov na 2 minuty za vysoká florbalka
19:07 Střídání brankáře. Nový brankář #31 David Tobola družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice
17:57 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 Václav Babík, asistoval #86 Martin Hriško (2:3)
11:25 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #86 Martin Hriško, asistoval #87 Dominik Ptáček (1:3)
11:04 Vyloučen hráč #34 Samuel Strakoš družstva 1. SFK Havířov na 2 minuty za sekání
03:18 GÓL 1. SFK Havířov! 0:3
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #6 František Benda bez asistence (0:3)
02:54 GÓL 1. SFK Havířov! 0:2
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #29 Viktor Kuš, asistoval #68 Dominik Toma (0:2)
01:09 GÓL 1. SFK Havířov! 0:1
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #75 Daniel Kantor bez asistence (0:1)