35
  • 35 34:56
    Mohelnice

FBC Zeal Lipník - FBC Mohelnice 6:6
branky: 8. Jaroslav Skála, 11. Nicolas Tamborský, 12. Daniel Dohnal, 13. Nicolas Tamborský, 14. Daniel Dohnal, 18. Jaroslav Skála - 17. Tomáš Mekyska, 19. David Horák, 22. Tomáš Mekyska, 22. Tomáš Klein, 23. David Horák, 24. David Kálmán; rozhodčí: Martin Ručka - Jan Vavrečka; vyloučení: 2:4 + Tomáš Mekyska OS; využití: 0:2; zásahy brankářů: Michaela Horková ? - Jan Holátko ?, Vojtěch Hrachovina ?; po třetinách: 3:0, 3:6, 0:0
34:56 Timeout FBC Mohelnice
25:07 Vyloučen hráč #44 Tomáš Mekyska družstva FBC Mohelnice - osobní trest
25:07 Vyloučen hráč #44 Tomáš Mekyska družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za nesportovní chování
25:07 Vyloučen hráč #25 Martin Fusek družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za špatné střídání
23:50 GÓL FBC Mohelnice! 6:6
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #16 David Kálmán, asistoval #29 Matyáš Friedl (6:6)
23:19 Horková stále drží svůj tým.
22:31 GÓL FBC Mohelnice! 6:5
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #83 David Horák, asistoval #44 Tomáš Mekyska (6:5)
21:40 GÓL FBC Mohelnice! 6:4
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #51 Tomáš Klein bez asistence (6:4)
21:01 GÓL FBC Mohelnice! 6:3
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #44 Tomáš Mekyska, asistoval #83 David Horák (6:3)
20:24 Timeout FBC Zeal Lipník
20:23 Vyloučen hráč #3 Jakub Skopal družstva FBC Zeal Lipník na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
18:34 GÓL FBC Mohelnice! 6:2
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #83 David Horák, asistoval #68 Josef Mekyska (6:2)
17:09 Lipník opět na koni !
17:08 GÓL FBC Zeal Lipník! 6:1
Branku družstva FBC Zeal Lipník vstřelil #99 Jaroslav Skála, asistoval #9 Daniel Dohnal (6:1)
16:27 GÓL FBC Mohelnice! 5:1
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #44 Tomáš Mekyska, asistoval #16 David Kálmán (5:1)
16:26 nepatrné snížení...
15:25 Horková tygřím skokem opět zachraňuje tvůj tým !
14:47 Vyloučen hráč #64 David Hřivna družstva FBC Zeal Lipník na 2 minuty za sekání
14:19 Vyloučen hráč #44 Tomáš Mekyska družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání
13:54 Střídání brankáře. Nový brankář #39 Vojtěch Hrachovina družstva FBC Mohelnice
13:45 Dohnal svou střelou nad pravé rameno brankáře posílá svůj tým do vedení 5:0 !
13:44 GÓL FBC Zeal Lipník! 5:0
Branku družstva FBC Zeal Lipník vstřelil #9 Daniel Dohnal, asistoval #5 Lukáš Oblouk (5:0)
12:40 GÓL FBC Zeal Lipník! 4:0
Branku družstva FBC Zeal Lipník vstřelil #66 Nicolas Tamborský, asistoval #8 Tobiáš Richtr (4:0)
12:39 Nicova střela z půlky zapadla za brankáře. 4:0 !
11:40 GÓL FBC Zeal Lipník! 3:0
Branku družstva FBC Zeal Lipník vstřelil #9 Daniel Dohnal, asistoval #99 Jaroslav Skála (3:0)
11:39 Z chumlu před bránou se prosazuje Dohnal. 3:0 !
10:17 GÓL FBC Zeal Lipník! 2:0
Branku družstva FBC Zeal Lipník vstřelil #66 Nicolas Tamborský, asistoval #64 David Hřivna (2:0)
10:16 Hřivna -> Nico -> GÓL ! 2:0
09:25 Miša vytáhla střelu Šumperku nad bránu.
07:44 GÓL FBC Zeal Lipník! 1:0
07:43 Skála otevírá skóre !
04:48 Horková teď fantasticky zachránila svůj tým.
03:44 Vyloučen hráč #7 Jindřich Šmíd družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za blokování florbalky