• 36 35:04
    2
    Jan JARMAR

Asper Šumperk B - FBC Zeal Lipník 8:4
branky: 1. Tomáš Macák, 2. Tomáš Macák, 10. Jan Jarmar, 22. Tomáš Macák, 24. Jan Jarmar, 32. Jan Jarmar, 33. Rostislav Klučka, 34. Jan Jarmar - 21. Daniel Dohnal, 26. Václav Kuchař, 32. David Hřivna, 33. David Hřivna; rozhodčí: Martin Ručka - Jan Vavrečka; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vojtěch Kubíček ? - Jaroslav Skála ?; po třetinách: 3:0, 2:1, 3:3
36:00 Střely ve 3. části: 8:6
35:04 Vyloučen hráč #44 Jan Jarmar družstva Asper Šumperk B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
33:24 GÓL Asper Šumperk B! 8:4
Branku družstva Asper Šumperk B vstřelil #44 Jan Jarmar bez asistence (8:4)
32:02 GÓL FBC Zeal Lipník! 7:4
Branku družstva FBC Zeal Lipník vstřelil #64 David Hřivna, asistoval #6 Martin Švrček (7:4)
32:02 GÓL Asper Šumperk B! 7:3
Branku družstva Asper Šumperk B vstřelil #29 Rostislav Klučka bez asistence (7:3)
31:26 GÓL FBC Zeal Lipník! 6:3
Branku družstva FBC Zeal Lipník vstřelil #64 David Hřivna, asistoval #7 Václav Kuchař (6:3)
31:13 GÓL Asper Šumperk B! 6:2
Branku družstva Asper Šumperk B vstřelil #44 Jan Jarmar, asistoval #21 Tomáš Macák (6:2)
25:38 GÓL FBC Zeal Lipník! 5:2
Branku družstva FBC Zeal Lipník vstřelil #7 Václav Kuchař, asistoval #66 Nicolas Tamborský (5:2)
24:00 Střely ve 2. části: 10:3
23:12 GÓL Asper Šumperk B! 5:1
21:24 GÓL Asper Šumperk B! 4:1
Branku družstva Asper Šumperk B vstřelil #21 Tomáš Macák, asistoval #66 Štěpán Mrkos (4:1)
21:24 T. Macák střílí svůj třetí gól a kompletuje svůj hattrick.
20:49 GÓL FBC Zeal Lipník! 3:1
Branku družstva FBC Zeal Lipník vstřelil #9 Daniel Dohnal, asistoval #7 Václav Kuchař (3:1)
19:00 Zápas je velmi vyhrocený, Lipník se snaží vyrovnat za všech sil ale neúspěšně.
12:00 Střely v 1. části: 9:3
09:01 GÓL Asper Šumperk B! 3:0
Branku družstva Asper Šumperk B vstřelil #44 Jan Jarmar, asistoval #23 Adam Jan Pírek (3:0)
09:01 Další krásná střela od Šumperských hráčů letí za záda golmana Lipníku.
06:30 Krásné tiki-taka od Šumperka.
02:15 Macák na hřišti
01:11 GÓL Asper Šumperk B! 2:0
Branku družstva Asper Šumperk B vstřelil #21 Tomáš Macák, asistoval #44 Jan Jarmar (2:0)
01:11 A další krásná práce Tomáše Macáka.
00:24 GÓL Asper Šumperk B! 1:0
Branku družstva Asper Šumperk B vstřelil #21 Tomáš Macák, asistoval #39 Adam Jílek (1:0)
00:24 Macák T. vymetl krásnou šibenici.