36
  • 36 35:14
    Filip GADAS

SK K2 Prostějov - FBC Hranice 10:4
branky: 2. Filip Zips, 6. Filip Chyba, 6. Filip Zips, 14. Lukáš Stach, 19. Lukáš Stach, 22. Filip Zips, 23. Adam Hradil, 31. Filip Chyba, 31. Filip Chyba, 35. Denis Jašurek - 7. Petr Juřica, 10. Eliška Skálová, 13. Filip Gadas, 33. Antonín Krčmař; rozhodčí: Daniel Tichý - Vladislav Tuček; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Vojtěch Coufal ? - Martin Košťál ?; po třetinách: 3:2, 4:1, 3:1
35:59 Já se loučím od stolečku a děkuji za pozornost!
35:14 Trestné střílení družstva FBC Hranice neproměnil #8 Filip Gadas.
35:14 Jestli Vojtovi Coufalů dneska někdo nekoupí kofolu, tak už nevím kdy jindy...Coufal drží svůj tým i v trestněm střílení a korunuje svůj dnešní výkon krásným zákrokem!!
34:35 GÓL SK K2 Prostějov! 10:4
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #81 Denis Jašurek, asistoval #52 Jakub Lasovský (10:4)
34:28 Timeout FBC Hranice
34:28 Hranice berou Timeout a pokusí se s tímto zápasem, přeci jen ještě něco udělat
32:33 Hranice snižují gólový náskok Prostějova
32:16 GÓL FBC Hranice! 9:4
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #15 Antonín Krčmař, asistoval #99 Jakub Bitter (9:4)
32:08 Lukáš Stach prostě nemá rád přihrávky spoluhráčům do prázdné..
30:55 A ČEPICE OPĚT LÉTAJÍ NA PLOCHU! SVŮJ HATTRICK SLAVÍ DRUHÝ Z FILIPŮ A TO CHYBA! GRATULUJEME OD STOLEČKU!!
30:49 GÓL SK K2 Prostějov! 9:3
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #68 Filip Chyba, asistoval #39 Jan Mlčoch (9:3)
30:27 GÓL SK K2 Prostějov! 8:3
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #68 Filip Chyba, asistoval #24 Filip Zips (8:3)
28:45 Opora o kterou se může opřít celý tým má v občance nápis Coufal. Dnes opravdu výborný výkon!
28:11 Stachu co chceš víc, než prázdnou bránu před sebou?
25:43 Jakub Lasovský posílá raketovou ránu golfákem od modré!
23:59 2. třetina nám končí lépe pro Prostějovský dorost a za malou chvíli zahájíme tu 3.
23:47 Vyloučen hráč #4 Petr Juřica družstva FBC Hranice na 2 minuty za vysoká florbalka
22:55 Coufal drží svůj tým jako pevná betonová zeď!
22:08 GÓL SK K2 Prostějov! 7:3
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #67 Adam Hradil, asistoval #69 Lukáš Krejčí (7:3)
21:13 ČEPICE NA PLOCHU!! MÁME TU HATTRICK FILIPKA ZIPSŮ
21:11 GÓL SK K2 Prostějov! 6:3
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #24 Filip Zips, asistoval #10 Lukáš Stach (6:3)
18:30 Lukáš Stach svojí tečí, ani snad neví jak, dopravil míček do branky a Prostějov navyšuje vedení!
18:26 GÓL SK K2 Prostějov! 5:3
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #10 Lukáš Stach, asistoval #68 Filip Chyba (5:3)
17:30 Obstřelování hranické pevnosti se započalo...Hansek hlásí k útoku!
16:38 Vyloučen hráč #8 Filip Gadas družstva FBC Hranice na 2 minuty za sekání
16:38 Využije Prostějovský tým přesilovku?? Zatím musejí spíše bránit
16:12 Výborný COUFAL!!
15:37 Hansek pálí od modré jak mladé Gudas!
14:03 Lukáš Stach umí nejen donést výborné KFC, ale také vstřelit branku!
13:49 GÓL SK K2 Prostějov! 4:3
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #10 Lukáš Stach, asistoval #24 Filip Zips (4:3)
12:28 Děkujeme Michalovi Tomigovi za kulturní vložku během přestávky a do 2. třetiny vstupujeme za vyrovnaného stavu po gólu Hranic
12:22 GÓL FBC Hranice! 3:3
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #8 Filip Gadas, asistoval #4 Petr Juřica (3:3)
11:59 To by bylo vše k 1. třetině. V té 2. se k Vám ihned vrátíme.
11:00 Od stolečku gratulujeme Kubimu Lasovskému k 1 hodině strávené na trestné lavici...Ale už by stačilo
10:41 Vyloučen hráč #52 Jakub Lasovský družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za sekání
09:35 GÓL FBC Hranice! 3:2
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #84 Eliška Skálová, asistoval #14 Kamila Posoldová (3:2)
07:30 Ke stolečku právě usedl legendární Marek Vlček! Vítejte u nás.
07:00 Prostějovský Harry Potter AKA Filip Zips vyčaroval krásný gol!
06:05 GÓL FBC Hranice! 3:1
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #4 Petr Juřica, asistoval #16 Marek Hanus (3:1)
05:40 GÓL SK K2 Prostějov! 3:0
05:30 GÓL SK K2 Prostějov! 2:0
05:30 Jaromír Jágr skóruje!! Teda on je to vlastně Filip Chyba, který bezchybně zakončuje!
01:59 GÓL SK K2 Prostějov! 1:0
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #24 Filip Zips bez asistence (1:0)
01:59 A JE TO GÓL!! Domácí hvězda instagramu Filda Zipů skóruje po úniku přes celé hřiště
01:16 Již od začátku utkání mají domácí větší převahu na míčku
00:01 Vítejte u zápasu v městě florbalu, v Prostějově!!