• 33 32:18

Lukáš UHER
    osobní trest

FBC Letka - Torpedo Havířov A 3:0
branky: 9. Jan Harazim, 14. Vojtěch Kocur, 19. Jakub Škrov; rozhodčí: Andrej Bílek - Adam Kiovský; vyloučení: 0:2 + Lukáš Uher OS; využití: 0:0; zásahy brankářů: Martin Hrabáček ? - Michal Koričanský ?; po třetinách: 1:0, 2:0, 0:0
35:55 Neuvěřitelně zachráněný gól hráče hostí č. 11 z prázdné brány
32:18 Vyloučen hráč #3 Lukáš Uher družstva Torpedo Havířov A - osobní trest
32:18 Vyloučen hráč #20 Radek Kaleta družstva Torpedo Havířov A na 2 minuty za sekání
32:18 Vyloučen hráč #3 Lukáš Uher družstva Torpedo Havířov A na 2 minuty za nesportovní chování
26:11 Krupič si hraje s obranou soupeře, ke golu to ale nevede
25:00 Hosté tlačí na domácí Letku, Hrabka ale drží domácí v pohodlné situaci. Na střídačce domácích se ale třepe Viky Fiala, snad to zvládne
24:00 Čeká nás poslední třetina dnešní dohrávky
18:26 GÓL FBC Letka! 3:0
Branku družstva FBC Letka vstřelil #3 Jakub Škrov, asistoval #71 Martin Krupa (3:0)
13:11 GÓL FBC Letka! 2:0
Branku družstva FBC Letka vstřelil #61 Vojtěch Kocur, asistoval #20 Jan Hanzlík (2:0)
08:28 GÓL FBC Letka! 1:0
Branku družstva FBC Letka vstřelil #22 Jan Harazim, asistoval #71 Martin Krupa (1:0)