45
  • 45 44:24
    5:1

FbK Orlicko-Třebovsko - HAGA Ladies Pardubice 5:1
branky: 4. Lucie Kubištová, 22. Lucie Kubištová, 29. Lucie Fárníková, 42. Lucie Fárníková, 45. Lucie Fárníková - 33. Jana Chabadová; rozhodčí: Tomáš Balachoncev - Jiří Němec; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Sára Zwesperová 16 - Michaela Janovská 18; po třetinách: 1:0, 2:0, 2:1
45:00 Střely ve 3. části: 7:7
44:24 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 5:1
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #5 Lucie Fárníková, asistoval #27 Dita Špatenková (5:1)
44:24 Lucie Fárníková kompletuje hattrick.
41:21 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 4:1
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #5 Lucie Fárníková, asistoval #26 Dana Raisová (4:1)
37:47 Hosté byli blízko druhému gólu, ale domácí brankářka pohotově zastavila míček na brankové čáře.
36:57 Vyloučen hráč #51 Karolína Kovářová družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za sekání
35:31 Přečíslení domacích 3 na 1 nekončí gólem.
32:41 GÓL HAGA Ladies Pardubice! 3:1
Branku družstva HAGA Ladies Pardubice vstřelil #16 Jana Chabadová, asistoval #61 Aneta Lichtenbergová (3:1)
30:00 Střely ve 2. části: 8:6
28:54 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 3:0
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #5 Lucie Fárníková, asistoval #6 Lucie Kubištová (3:0)
27:01 Vyloučen hráč #16 Jana Chabadová družstva HAGA Ladies Pardubice na 2 minuty za sekání
22:22 Tlak domácích nepolevuje.
21:15 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 2:0
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #6 Lucie Kubištová, asistoval #27 Dita Špatenková (2:0)
20:22 Domácím se nedaří prostřelit hostujících obranu.
18:49 Vyloučen hráč #11 Veronika Lacioková družstva HAGA Ladies Pardubice na 2 minuty za sekání
17:00 Unik Kláry Konečné s kličkou na golmanku nekončí v brance.
15:00 Střely v 1. části: 8:4
12:29 Golmanka Orlicka-Třebovska chytá v životní formě.
11:00 Hra se přelévá ze strany na stranu.
08:26 Další závar před brankou končí gólem, který nebyl uznán.
08:00 Nahození před branku HAGY nekončí gólem.
06:28 Rychle přenesení hry připravilo šanci pro Lucku Kubištovou.
05:47 Domácí otupily úvodní tlak hostujících.
03:05 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 1:0
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #6 Lucie Kubištová, asistoval #5 Lucie Fárníková (1:0)
00:20 1. střelu si připisuje tým HAGA.