• 45 44:43
    5:6
    (Martynek)

FBC Intevo Třinec - FBC Vikings Kopřivnice 5:6
branky: 13. Martin Cemerek, 31. David Lisztwan, 38. Ondřej Bajtek, 44. Jiří Martynek, 45. Ondřej Bajtek - 8. Jan David, 12. Ondřej Monsport, 12. Jan Polášek, 16. Ondřej Holaň, 34. Vítězslav Kríž, 42. Vítězslav Kríž; rozhodčí: Ondřej Lepík - Jan Gawryš Piško; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Martin Kreis ? - Adam Strouhal ?; po třetinách: 1:3, 0:1, 4:2
44:43 GÓL FBC Intevo Třinec ! 5:6
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #13 Ondřej Bajtek, asistoval #11 Jiří Martynek (5:6)
43:35 GÓL FBC Intevo Třinec ! 4:6
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #11 Jiří Martynek, asistoval #33 Adam Szkandera (4:6)
43:20 Timeout FBC Intevo Třinec
41:19 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 3:6
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #17 Vítězslav Kríž, asistoval #13 Lukáš Michna (3:6)
37:50 GÓL FBC Intevo Třinec ! 3:5
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #13 Ondřej Bajtek, asistoval #70 Martin Cemerek (3:5)
36:58 Vyloučen hráč #3 Tomáš Kusz družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání
33:05 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 2:5
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #17 Vítězslav Kríž, asistoval #15 Ondřej Holaň (2:5)
30:28 GÓL FBC Intevo Třinec ! 2:4
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #28 David Lisztwan, asistoval #11 Jiří Martynek (2:4)
25:15 Vyloučen hráč #17 Vítězslav Kríž družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za hrubost
21:15 Vyloučen hráč #16 Šimon Czernek družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání
15:27 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:4
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #15 Ondřej Holaň, asistoval #18 Ondřej Monsport (1:4)
12:50 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:3
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #70 Martin Cemerek, asistoval #33 Adam Szkandera (1:3)
11:35 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 0:3
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #12 Jan Polášek, asistoval #10 Vojtěch Monsport (0:3)
11:18 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 0:2
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #18 Ondřej Monsport, asistoval #11 Jakub Kűffer (0:2)
07:07 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 0:1
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #6 Jan David, asistoval #3 Tomáš Kusz (0:1)