• 43 42:51
    2
    Jan SMIGA

FBC Vikings Kopřivnice - FbK Horní Suchá 13:2
branky: 4. Ondřej Holaň, 22. Ondřej Holaň, 22. Ondřej Holaň, 24. Vítězslav Kríž, 25. Ondřej Holaň, 28. Ondřej Monsport, 28. Lukáš Michna, 28. Vítězslav Kríž, 28. Ondřej Monsport, 32. Tomáš Kusz, 32. Tomáš Kusz, 33. Lukáš Michna, 42. Jan David - 11. Tomáš Šurik, 28. Jan Chmiel; rozhodčí: Vít Morkes - Jakub Palowski; vyloučení: 3:3 + Vlastislav Zelený OS; využití: 0:0; zásahy brankářů: Filip Grill ?, Lukáš Mikušek ? - František Smiga ?; po třetinách: 1:1, 8:1, 4:0
42:51 Vyloučen hráč #66 Jan Smiga družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání
41:33 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 13:2
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #6 Jan David, asistoval #15 Ondřej Holaň (13:2)
33:49 Vyloučen hráč #5 Jakub Kűffer družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za hra rukou
32:45 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 12:2
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #13 Lukáš Michna, asistoval #17 Vítězslav Kríž (12:2)
31:54 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 11:2
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #3 Tomáš Kusz, asistoval #5 Jakub Kűffer (11:2)
31:21 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 10:2
30:00 Střídání brankáře. Nový brankář #28 Lukáš Mikušek družstva FBC Vikings Kopřivnice
27:55 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 9:2
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #18 Ondřej Monsport bez asistence (9:2)
27:55 Vyloučen hráč #26 Vlastislav Zelený družstva FbK Horní Suchá - osobní trest
27:55 Vyloučen hráč #25 Jakub Vavřička družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za nesportovní chování
27:52 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 8:2
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #17 Vítězslav Kríž, asistoval #15 Ondřej Holaň (8:2)
27:40 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 7:2
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #13 Lukáš Michna, asistoval #12 Jan Polášek (7:2)
27:10 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 6:2
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #18 Ondřej Monsport, asistoval #16 Ondřej Pluta (6:2)
27:06 GÓL FbK Horní Suchá! 5:2
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #33 Jan Chmiel, asistoval #12 Jakub Kos (5:2)
25:12 Vyloučen hráč #12 Jan Polášek družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za blokování florbalky
24:06 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 5:1
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #15 Ondřej Holaň, asistoval #9 Jan Simper (5:1)
23:22 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 4:1
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #17 Vítězslav Kríž, asistoval #18 Ondřej Monsport (4:1)
21:22 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 3:1
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #15 Ondřej Holaň bez asistence (3:1)
21:03 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 2:1
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #15 Ondřej Holaň, asistoval #17 Vítězslav Kríž (2:1)
10:52 GÓL FbK Horní Suchá! 1:1
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #10 Tomáš Šurik, asistoval #72 Lukáš Chylek (1:1)
05:41 Vyloučen hráč #9 Filip Tomanec družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za nedovolené vrážení
03:16 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:0
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #15 Ondřej Holaň, asistoval #12 Jan Polášek (1:0)