44
  • 44 43:06
    Vítkovice

1. SC TEMPISH Vítkovice B - FBC Vikings Kopřivnice 5:6
branky: 5. Jáchym Kuběna, 11. Jáchym Kuběna, 20. Adam Zoubek, 31. Matěj Šmerda, 40. Ondřej Jankovský - 7. Ondřej Holaň, 10. Ondřej Holaň, 20. Ondřej Monsport, 24. Matěj Melčák, 29. Vojtěch Frýdl, 36. Ondřej Holaň; rozhodčí: Ondřej Bienek - Tomáš Kluska; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Dominik Bukovič ? - Filip Grill ?; po třetinách: 2:2, 1:3, 2:1
43:06 Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice B
39:50 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice B! 5:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #30 Ondřej Jankovský, asistoval #20 Jáchym Kuběna (5:6)
35:50 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 4:6
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #15 Ondřej Holaň, asistoval #13 Lukáš Michna (4:6)
30:20 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice B! 4:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #17 Matěj Šmerda, asistoval #64 Ondřej Pastorek (4:5)
28:20 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 3:5
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #4 Vojtěch Frýdl, asistoval #17 Vítězslav Kríž (3:5)
23:56 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 3:4
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #20 Matěj Melčák, asistoval #18 Ondřej Monsport (3:4)
19:23 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 3:3
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #18 Ondřej Monsport, asistoval #4 Vojtěch Frýdl (3:3)
19:04 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice B! 3:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #7 Adam Zoubek, asistoval #30 Ondřej Jankovský (3:2)
17:18 Vyloučen hráč #5 Jakub Kűffer družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za bránění ve hře
10:34 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice B! 2:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #20 Jáchym Kuběna, asistoval #78 Vojtěch Gruszka (2:2)
09:25 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:2
06:53 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:1
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #15 Ondřej Holaň, asistoval #9 Jan Simper (1:1)
04:22 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice B! 1:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #20 Jáchym Kuběna, asistoval #7 Adam Zoubek (1:0)