2

0

2.

FBC Rakovník A - FbC Red Dragons Hořovice 5:4pn
branky: 14. Václav Vích, 15. Jakub Koláček, 20. Ondřej Fišer, 37. Jakub Koláček, N Jakub Koláček - 9. Vítek Plešmíd, 24. Dušan Valo, 27. Jakub Lukavský, 40. Lukáš Routa; rozhodčí: Dominik Dolejš - Martin Klán; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Dominik Hůla ? - Tereza Humlová ?; po třetinách: 2:1, 1:2, 1:1
2 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Red Dragons Hořovice hráč #19 Vítek Plešmíd , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Rakovník A hráč #16 Ondřej Fišer a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Red Dragons Hořovice hráč #5 Vladislav Šust , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Rakovník A hráč #8 Jakub Koláček a vstřelil rozhodující gól (5:4).
45:00 Zahájena trestná střílení
39:16 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 4:4
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #2 Lukáš Routa, asistoval #5 Vladislav Šust (4:4)
36:58 Vyloučen hráč #19 Vítek Plešmíd družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
36:09 GÓL FBC Rakovník A! 4:3
Branku družstva FBC Rakovník A vstřelil #8 Jakub Koláček, asistoval #16 Ondřej Fišer (4:3)
26:27 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 3:3
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #10 Jakub Lukavský, asistoval #84 Jan Slabý (3:3)
23:00 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 3:2
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #18 Dušan Valo, asistoval #19 Vítek Plešmíd (3:2)
19:16 GÓL FBC Rakovník A! 3:1
Branku družstva FBC Rakovník A vstřelil #16 Ondřej Fišer, asistoval #8 Jakub Koláček (3:1)
14:36 GÓL FBC Rakovník A! 2:1
13:42 GÓL FBC Rakovník A! 1:1
Branku družstva FBC Rakovník A vstřelil #88 Václav Vích, asistoval #8 Jakub Koláček (1:1)
13:38 Vyloučen hráč #10 Jakub Lukavský družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za sekání
08:55 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 0:1
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #19 Vítek Plešmíd, asistoval #66 Lukáš Fišer (0:1)