1

0

5.

FBK Fat Pipe Vosy Praha - Wizards SO Praha 10 C 4:3pn
branky: 16. Jan Novotný, 21. Jan Vít, 36. Adam Sova, N Miroslav Mestek - 7. Vít Kubů, 12. Jan Hejsler, 41. Vít Křivonoska; rozhodčí: Jan Hanzal - Vojtěch Kos; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Lukáš Zeman ? - David Pazdírek ?; po třetinách: 0:2, 2:0, 1:1
5 Nájezd na branku provedl z družstva Wizards SO Praha 10 C hráč #93 Jaroslav Váňa , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha hráč #8 Miroslav Mestek a vstřelil rozhodující gól (4:3).
4 Nájezd na branku provedl z družstva Wizards SO Praha 10 C hráč #87 Prokop Kočař , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha hráč #86 Adam Sova , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Wizards SO Praha 10 C hráč #45 Vít Voltr , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha hráč #17 Jakub Brejcha , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Wizards SO Praha 10 C hráč #18 Vít Křivonoska , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha hráč #24 David Nejezchleba , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
41:12 Timeout Wizards SO Praha 10 C
41:12 Vyloučen hráč #88 Vojtěch Zíka družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha na 2 minuty za opakované přestupky
40:04 GÓL Wizards SO Praha 10 C! 3:3
Branku družstva Wizards SO Praha 10 C vstřelil #18 Vít Křivonoska, asistoval #45 Vít Voltr (3:3)
35:23 GÓL FBK Fat Pipe Vosy Praha! 3:2
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #86 Adam Sova bez asistence (3:2)
20:40 GÓL FBK Fat Pipe Vosy Praha! 2:2
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #32 Jan Vít, asistoval #86 Adam Sova (2:2)
15:37 GÓL FBK Fat Pipe Vosy Praha! 1:2
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #13 Jan Novotný, asistoval #86 Adam Sova (1:2)
11:31 GÓL Wizards SO Praha 10 C! 0:2
Branku družstva Wizards SO Praha 10 C vstřelil #8 Jan Hejsler, asistoval #45 Vít Voltr (0:2)
06:54 GÓL Wizards SO Praha 10 C! 0:1
Branku družstva Wizards SO Praha 10 C vstřelil #11 Vít Kubů, asistoval #1 David Pazdírek (0:1)