• 39 38:29
    8:11
    (Kozák)

Wizards SO Praha 10 C - SK DESPERADOS 8:11
branky: 2. Vít Křivonoska, 6. David Bouda, 11. Tomáš Branžovský, 15. David Bouda, 15. Robin Běhal, 20. Robin Běhal, 29. David Bouda, 30. Robin Běhal - 1. Lukáš Nekola, 3. Ondřej Kozák, 12. Jakub Květoň, 18. Lukáš Nekola, 22. Lukáš Nekola, 22. Miroslav Medal, 24. Lukáš Nekola, 25. Miroslav Medal, 32. Miroslav Medal, 34. Miroslav Medal, 39. Miroslav Medal; rozhodčí: Michal Kolář - Jan Knap; vyloučení: 1:5; využití: 3:0; zásahy brankářů: David Pazdírek ? - Vladimír Čížek ?; po třetinách: 5:3, 3:5, 0:3
38:29 GÓL SK DESPERADOS! 8:11
Branku družstva SK DESPERADOS vstřelil #16 Miroslav Medal, asistoval #23 Ondřej Kozák (8:11)
37:27 Trestné střílení družstva Wizards SO Praha 10 C neproměnil #46 Tomáš Branžovský.
33:17 GÓL SK DESPERADOS! 8:10
Branku družstva SK DESPERADOS vstřelil #16 Miroslav Medal, asistoval #17 Jakub Květoň (8:10)
31:09 GÓL SK DESPERADOS! 8:9
29:55 Gól vstřelil hráč číslo 88 po asistenci od hráče 8. Skóre zápasu je tak 8:8.
29:51 GÓL Wizards SO Praha 10 C! 8:8
Branku družstva Wizards SO Praha 10 C vstřelil #88 Robin Běhal, asistoval #8 Jan Hejsler (8:8)
28:07 GÓL Wizards SO Praha 10 C! 7:8
Branku družstva Wizards SO Praha 10 C vstřelil #28 David Bouda, asistoval #46 Tomáš Branžovský (7:8)
27:10 Vyloučen hráč #66 Rudolf Javořík družstva SK DESPERADOS na 2 minuty za nesportovní chování
24:18 GÓL SK DESPERADOS! 6:8
Branku družstva SK DESPERADOS vstřelil #16 Miroslav Medal, asistoval #10 Lukáš Nekola (6:8)
23:54 GÓL SK DESPERADOS! 6:7
Branku družstva SK DESPERADOS vstřelil #10 Lukáš Nekola, asistoval #44 Jakub Mudra (6:7)
21:51 GÓL SK DESPERADOS! 6:6
21:41 Vyloučen hráč #44 Jakub Mudra družstva SK DESPERADOS na 2 minuty za sekání
21:22 GÓL SK DESPERADOS! 6:5
Branku družstva SK DESPERADOS vstřelil #10 Lukáš Nekola, asistoval #23 Ondřej Kozák (6:5)
19:27 GÓL Wizards SO Praha 10 C! 6:4
Branku družstva Wizards SO Praha 10 C vstřelil #88 Robin Běhal, asistoval #28 David Bouda (6:4)
17:29 Vyloučen hráč #10 Lukáš Nekola družstva SK DESPERADOS na 2 minuty za vysoká florbalka
17:17 GÓL SK DESPERADOS! 5:4
Branku družstva SK DESPERADOS vstřelil #10 Lukáš Nekola, asistoval #66 Rudolf Javořík (5:4)
14:55 GÓL Wizards SO Praha 10 C! 5:3
Branku družstva Wizards SO Praha 10 C vstřelil #88 Robin Běhal bez asistence (5:3)
14:46 GÓL Wizards SO Praha 10 C! 4:3
Branku družstva Wizards SO Praha 10 C vstřelil #28 David Bouda bez asistence (4:3)
11:31 GÓL SK DESPERADOS! 3:3
Branku družstva SK DESPERADOS vstřelil #17 Jakub Květoň, asistoval #19 Filip Pacan (3:3)
10:53 Vyloučen hráč #28 David Bouda družstva Wizards SO Praha 10 C na 2 minuty za sekání
10:40 GÓL Wizards SO Praha 10 C! 3:2
Branku družstva Wizards SO Praha 10 C vstřelil #46 Tomáš Branžovský, asistoval #28 David Bouda (3:2)
10:20 Desperadost se vysekali až do počtu tří hráčů.
10:02 Vyloučen hráč #10 Lukáš Nekola družstva SK DESPERADOS na 2 minuty za sekání
08:47 Vyloučen hráč #23 Ondřej Kozák družstva SK DESPERADOS na 2 minuty za sekání
05:07 GÓL Wizards SO Praha 10 C! 2:2
03:56 Počet zničených míčků se právě vyrovnal počtu vstřelených gólů.
02:15 GÓL SK DESPERADOS! 1:2
Branku družstva SK DESPERADOS vstřelil #23 Ondřej Kozák, asistoval #17 Jakub Květoň (1:2)
02:00 Zápas se zatím odvíjí stylem dáš - dostaneš.
01:06 GÓL Wizards SO Praha 10 C! 1:1
Branku družstva Wizards SO Praha 10 C vstřelil #18 Vít Křivonoska, asistoval #28 David Bouda (1:1)
00:15 GÓL SK DESPERADOS! 0:1
Branku družstva SK DESPERADOS vstřelil #10 Lukáš Nekola, asistoval #19 Filip Pacan (0:1)
00:00 Vítáme Vás u sledování dnešního utkání. Oba týmy jsou již připraveny a zápas tak může začít.