45
  • 45 44:44
    2

FBK Fat Pipe Vosy Praha - FAT PIPE Traverza Mukařov B 2:3
branky: 21. David Nejezchleba, 34. Jakub Brejcha - 2. Adam Vejrych, 7. Jan Svoboda, 36. Jan Větrovský; rozhodčí: David Hertz - Patrik Trejbal; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lukáš Zeman ? - Tomáš Obrtlík ?; po třetinách: 0:2, 1:0, 1:1
44:59 Je konec. Traverza bere důležité tři body
44:45 Hráči Vos teď chtěli všichni tak moc vyrovnat, až se jich  na hřišti potkalo sedm a budou tak jen čtyři
44:44 Vyloučen hráč #18 Tomáš Hlaváček družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha na 2 minuty za špatné střídání
44:42 "Ty, Ty,Ty, podrž!" zbavuje se Drahorád zodpovědnosti a nechává míček spoluhráči
43:28 Timeout FBK Fat Pipe Vosy Praha
43:22 Sláma byl při otočce před bránu tak rychlý, že nechal za sebou i svojí botu
41:10 Otto a Vejrych měli teď na holi rozhodnutí, kvůli nemohoucnosti je ale stav stále o jeden gól.
40:20 Přečíslení 3 na 1 v podání Traverzy vzal Petr na sebe a zkušeně dovedl míček do rohu
39:55 Hra je kouskovanáchybami a fauly
35:04 Petr díky své výšce viděl nabíhajícího spoluhráče a Větrovský vrací Traverze vedení.
35:03 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov B! 2:3
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov B vstřelil #13 Jan Větrovský, asistoval #12 Jiří Petr (2:3)
34:53 Štipka konečně ukazuje, proč býval kdysi tak produktivní. Stahovačka, klička, nahrávka, Petr ale jeho schopností nevyužívá.
33:15 Tak dlouho nedáváš vyložené šance, až je vyrovnáno. Brejcha využil zmatku před Obrtlíkem a nekompromisní ranou vyrovnal.
33:14 GÓL FBK Fat Pipe Vosy Praha! 2:2
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #97 Jakub Brejcha bez asistence (2:2)
32:12 Heeeej! Ozvalo se sborově ze střídačky Traverzy. Rozhodnutí rozhodčích ale neobměkčilo.
31:33 Co víc chtějí Vosy? Netrefené dvě prázdné brány v rozmezí pár vteřin
29:55 Pět vteřin před koncem třetiny mlohlo a dokonce mělo být vyrovnáno, útočníci Vos ale nedokázali doklepnout skákající míček za brankovou čáru.
29:27 Vyloučen hráč #13 Jan Větrovský družstva FAT PIPE Traverza Mukařov B na 2 minuty za sekání
29:02 Brusova pumelice skončila pár milimetrů mimo bránu
27:24 ...minul
27:23 Drahorád se teď neuvěřitelně prokličkoval před bránu, nasadil Zemanovi bekendový blafák a...
26:40 Veledůležitý zákrok Obrtlíka, který tygřím skokem zabránil orážce do prázdné brány.
25:30 Hra nahoru dolu. Oko fanouška teď nemá moc na co koukat.
23:01 Štipka využil rychlost Větrovského a vybojoval faul na svojí osobu. V následném útoku ale rychlost spoluhráče nenapodobil.
20:59 Traverza si teď nerozuměla v útoku a Nejezchleba prostřelil Obrtlíka na bližší tyči
20:58 GÓL FBK Fat Pipe Vosy Praha! 1:2
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #24 David Nejezchleba, asistoval #95 Filip Kolařík (1:2)
19:51 Zeman drží šance Vos na dobrý výsledek a drží Traverzu na uzdě.
18:41 Karel Štipka měl teď střídání snů. Bohužel spíše ale z řad nočních můr. Nejprve netrefil míček před prázdnou bránou a o pár vteřin později pro změnu netrefil bránu.
18:17 Vyloučen hráč #26 Vojtěch Zíka družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha na 2 minuty za vražení zády
18:05 Tomáš Fait si teď při bekendovém pokusu málem sám zlomil hokejku...
16:40 Otto oběhl ve vycházkovém tempu bránu, dostal se sám před bránu a ze dvou metrů přestřelil o necelý půl metr branku
14:00 Šimon Otto teď mohl krásnou individuální akcí využít vyloučení svého spoluhráče, Zeman ale skvěle zasáhl maskou.
13:35 Vyloučen hráč #12 Jiří Petr družstva FAT PIPE Traverza Mukařov B na 2 minuty za bránění ve hře
12:30 Od té doby, co jsou Vosy opět v pěti, je jich plné hřiště. Jen ty mířidla ještě neseřídily.
11:15 Elitní formace se na konci přesilovky dostala do stoprocentní šance, někdejší sniper "a" týmu Adam Vejrych ale netrefil prázdnou bránu. Na druhé straně se situace opakovala.
10:05 Minuta přesilovky pryč a jedinou střelu si připsal veterán Brus. Pouze do betonů
09:25 Hlaváček teď neunesl, že píšťalky rozhodčích zůstaly potichu a za peprnou poznámku si jde odpočinout na trestnou.
09:24 Vyloučen hráč #18 Tomáš Hlaváček družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha na 2 minuty za nesportovní chování
06:11 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov B! 0:2
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov B vstřelil #18 Jan Svoboda, asistoval #17 Tomáš Fait (0:2)
06:11 Obrtlík skvěle založil útok výhozem, ve kterém Svoboda na první pokus v přečíslení selhal, druhou střelou si už ale spravil chuť.
04:45 Tomáš Sláma zkoušel své štěstí z úhlu mínus 5 stupňů, se svými zkušenostmi by ale měl vědět, že tudy cesta nepovede.
03:30 První šance Vos, jejich útočník ale trestuhodně ze skvělého místa selhal.
01:58 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov B! 0:1
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov B vstřelil #56 Adam Vejrych, asistoval #70 Karel Štipka (0:1)
01:58 Gožich z předbrankového prostoru prostřelil bezmocného brankáře.
00:01 Šimon Otto byl na buly nekompromisní a Traverza se ujímá režie hry