1

2

4.

FBC Rakovník A - FBC Žraloci Příbram 6:7pn
branky: 10. Václav Vích, 17. Zdeněk Tomek, 21. Jakub Koláček, 26. Václav Vích, 33. Jakub Koláček, 36. Lukáš Pyskatý - 7. Pavel Hudík, 9. Jakub Kochánek, 15. Milan Štěrba, 41. Milan Štěrba, 43. Milan Štěrba, 45. Milan Štěrba, N Michal Soukup; rozhodčí: Filip Bollardt - David Hertz; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: Dominik Hůla ? - Vojtěch Kačer ?; po třetinách: 1:3, 3:0, 2:3
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Rakovník A hráč #8 Jakub Koláček , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Žraloci Příbram hráč #87 Michal Soukup a vstřelil rozhodující gól (6:7).
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Rakovník A hráč #11 Jakub Kochánek a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Žraloci Příbram hráč #87 Michal Soukup a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Rakovník A hráč #66 Petr Ježek , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Žraloci Příbram hráč #55 Milan Štěrba , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Rakovník A hráč #69 Lukáš Pyskatý , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Žraloci Příbram hráč #67 Pavel Hudík , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
44:14 GÓL FBC Žraloci Příbram! 6:6
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #55 Milan Štěrba, asistoval #67 Pavel Hudík (6:6)
42:43 GÓL FBC Žraloci Příbram! 6:5
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #55 Milan Štěrba, asistoval #19 Marek Roubíček (6:5)
42:33 Vyloučen hráč #69 Lukáš Pyskatý družstva FBC Rakovník A na 2 minuty za sekání
40:44 Timeout FBC Žraloci Příbram
40:44 GÓL FBC Žraloci Příbram! 6:4
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #55 Milan Štěrba, asistoval #11 Stanislav Karas (6:4)
35:57 GÓL FBC Rakovník A! 6:3
Branku družstva FBC Rakovník A vstřelil #69 Lukáš Pyskatý, asistoval #66 Petr Ježek (6:3)
32:32 GÓL FBC Rakovník A! 5:3
Branku družstva FBC Rakovník A vstřelil #8 Jakub Koláček, asistoval #11 Jakub Kochánek (5:3)
30:48 Vyloučen hráč #45 Lukáš Stejskal družstva FBC Žraloci Příbram na 2 minuty za bránění ve hře
25:02 GÓL FBC Rakovník A! 4:3
Branku družstva FBC Rakovník A vstřelil #88 Václav Vích, asistoval #6 Zdeněk Tomek (4:3)
20:52 GÓL FBC Rakovník A! 3:3
Branku družstva FBC Rakovník A vstřelil #8 Jakub Koláček, asistoval #69 Lukáš Pyskatý (3:3)
16:59 GÓL FBC Rakovník A! 2:3
Branku družstva FBC Rakovník A vstřelil #6 Zdeněk Tomek, asistoval #88 Václav Vích (2:3)
14:48 GÓL FBC Žraloci Příbram! 1:3
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #55 Milan Štěrba, asistoval #45 Lukáš Stejskal (1:3)
09:25 GÓL FBC Rakovník A! 1:2
Branku družstva FBC Rakovník A vstřelil #88 Václav Vích, asistoval #2 Václav Vlk (1:2)
08:43 GÓL FBC Žraloci Příbram! 0:2
Vlastní branku družstva FBC Rakovník A vstřelil #11 Jakub Kochánek (0:2)
06:31 GÓL FBC Žraloci Příbram! 0:1
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #67 Pavel Hudík, asistoval #28 Martin Petřík (0:1)
03:34 Vyloučen hráč #11 Stanislav Karas družstva FBC Žraloci Příbram na 2 minuty za sekání