0

0

0.

Prague Tigers B - FBC Žraloci Příbram 8:7pn
branky: 2. Tomáš Navrátil, 12. Tomáš Navrátil, 13. Tomáš Navrátil, 21. Zbyněk Prokšan, 24. Zbyněk Prokšan, 32. Teodor Bodlák, 42. Teodor Bodlák - 8. Lukáš Stejskal, 11. Michal Soukup, 21. Michal Soukup, 22. Milan Štěrba, 24. Michal Soukup, 31. Michal Soukup, 42. Dominik Černý; rozhodčí: Lukáš Husák - Jan Brejcha; vyloučení: 0:1 + Lukáš Stejskal 5; využití: 0:0; zásahy brankářů: Alexandr Ščiklin ? - Marek Schneeberg ?; po třetinách: 3:2, 2:3, 2:2, 0:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Žraloci Příbram hráč #12 Jan Krejsa , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Žraloci Příbram hráč #87 Michal Soukup , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Žraloci Příbram hráč #29 Kryštof Urban , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers B hráč #97 Miroslav Neumann , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers B hráč #19 Bohuslav Novák a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers B hráč #41 Teodor Bodlák , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
45:00 Ukončení prodloužení
45:00 Zahájení prodloužení
44:14 Vyloučen hráč #45 Lukáš Stejskal družstva FBC Žraloci Příbram na 5 minuty za sekání
41:46 GÓL FBC Žraloci Příbram! 7:7
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #26 Dominik Černý, asistoval #29 Kryštof Urban (7:7)
41:04 GÓL Prague Tigers B! 7:6
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil #41 Teodor Bodlák, asistoval #13 Ondřej Tichý (7:6)
32:41 Vyloučen hráč #26 Dominik Černý družstva FBC Žraloci Příbram na 2 minuty za sekání
31:15 GÓL Prague Tigers B! 6:6
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil #41 Teodor Bodlák, asistoval #27 Tomáš Navrátil (6:6)
30:13 GÓL FBC Žraloci Příbram! 5:6
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #87 Michal Soukup, asistoval #29 Kryštof Urban (5:6)
23:29 GÓL FBC Žraloci Příbram! 5:5
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #87 Michal Soukup, asistoval #57 Michal Tošovský (5:5)
23:07 GÓL Prague Tigers B! 5:4
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil #7 Zbyněk Prokšan, asistoval #12 Jan Jeřábek (5:4)
21:20 GÓL FBC Žraloci Příbram! 4:4
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #55 Milan Štěrba bez asistence (4:4)
20:51 GÓL FBC Žraloci Příbram! 4:3
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #87 Michal Soukup bez asistence (4:3)
20:14 GÓL Prague Tigers B! 4:2
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil #7 Zbyněk Prokšan, asistoval #19 Bohuslav Novák (4:2)
14:14 Timeout FBC Žraloci Příbram
12:11 GÓL Prague Tigers B! 3:2
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil #27 Tomáš Navrátil, asistoval #92 Michal Novák (3:2)
11:10 GÓL Prague Tigers B! 2:2
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil #27 Tomáš Navrátil, asistoval #19 Bohuslav Novák (2:2)
10:54 GÓL FBC Žraloci Příbram! 1:2
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #87 Michal Soukup z trestného střílení (1:2)
07:17 GÓL FBC Žraloci Příbram! 1:1
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #45 Lukáš Stejskal, asistoval #19 Marek Roubíček (1:1)
01:53 GÓL Prague Tigers B! 1:0