• 44 43:23
    5:4
    (Urbanová)

TJ Sokol Královské Vinohrady B - SK Florbal Benešov 5:4
branky: 5. Štěpánka Kolafová, 9. Barbora Stará, 13. Anna Bogdanová, 29. Michael Chobotský, 39. Anna Bogdanová - 7. Aneta Perná, 23. Kristýna Heralová, 37. Kristýna Heralová, 44. Kristýna Heralová; rozhodčí: Jan Hanzal - Tomáš Tichý; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Lucie Langerová ? - Lucie Nováková ?; po třetinách: 3:1, 1:1, 1:2
44:56 Střelu Perné golmanka Langerová dobře viděla a stav utkání zústává nezměnen..
44:15 Benešov má bobíky a do 6 nejde..
43:23 GÓL SK Florbal Benešov! 5:4
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #28 Kristýna Heralová, asistoval #92 Alena Urbanová (5:4)
43:23 Nádherná přihrávka Alenky Urbanové! Heralová trošku odčinila svůj nepovedený nájezd a dává hattrick
41:54 Vinohrady kontrolují své vedení..
40:23 Trestné střílení družstva SK Florbal Benešov neproměnil #28 Kristýna Heralová.
40:23 Heralová góla nedala, co se dá dělat.. to bude asi rukama :-)
40:22 A máme tu nájezd v podání Benešova..
38:54 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 5:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #68 Anna Bogdanová, asistoval #87 Ivana Hyršlová (5:3)
38:54 Bohužel pro Benešov.. Pěkná střela od mantinelu Bogdanové končí gólem
38:16 Kaminski střílí vedle..
36:08 GÓL SK Florbal Benešov! 4:3
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #28 Kristýna Heralová, asistoval #24 Aneta Perná (4:3)
36:08 Tak tahle akce? Perná na Heralovou, pocem kam deš.. Heralová se překonala, doběhla až k brance a dala gól.
34:25 Benešov by měl vědět, že bez střely na bránu góla nedají..
32:44 Vyloučen hráč #87 Ivana Hyršlová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za hra rukou
32:44 Rukou? To si hráčka Vinohrad spletla asi sport :-)
31:53 Perná vybojovala míček, aby Benešov mohl vystřídat.
30:01 Buly vyhráli Vinohrady
28:55 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 4:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #22 Michael Chobotský, asistoval #13 Štěpánka Kolafová (4:2)
22:59 GÓL SK Florbal Benešov! 3:2
22:59 Gooool, goool, goool.
20:11 Druhá lajna Benešova je na své polovině zavřená už docela dlouho..
18:02 U Kláry Kalinové můžeme vidět také fotbalové umění :-)
16:10 První minuta druhé třetiny patří Vinohradům.
13:51 Matoušová se vydala z obrany na utočnou polovinu a za golmankou Benešova zazvonila tyč.
12:29 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 3:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #68 Anna Bogdanová, asistoval #28 Miriam Kaminski (3:1)
12:29 Další střela Vinohrad od mantinelu, gól..
11:56 Rychlá rozehrávka Vinohrad, ale bohužel pro ně gólem nekončí.
08:49 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #9 Barbora Stará bez asistence (2:1)
08:49 Pomalá střela z půlky, golmanka Benešova asi zaspala..
06:50 GÓL SK Florbal Benešov! 1:1
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #24 Aneta Perná, asistoval #28 Kristýna Heralová (1:1)
06:50 Krásná akce Heralové a Perné končí gólem.
05:21 Předskočit soupeřku, vzít balonek a vystřelit jedovatou ránu? To Vlková zvládne levou zadní.
04:20 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #13 Štěpánka Kolafová, asistoval #20 Lucie Žišková (1:0)
04:10 Kalinová Klára pocem kam deš.
01:46 Perná zkoušela najít Urbanovou, ale míček je v autu :-D
00:24 První šanci zápasu měl Benešov, ale Urbanová trefila pouze golmana.