1:4
    Lenka ČIHÁKOVÁ
    (Ujková)

Florbalová akademie MB B 'KPY' - Wizards SO Praha 10 1:4
branky: 41. Anna Srbková - 5. Adela Valentová, 12. Lucie Smutná, 15. Sára Vašková, 42. Lenka Čiháková; rozhodčí: Andrej Lipan - Jindřich Kratochvíl; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Marcela Probstová ? - Klára Voříšková ?; po třetinách: 0:3, 0:0, 1:1
44:56 od pořadatelského stolu se s vámi loučí pan předseda komunikačního výboru, Jakub Koutecký
44:00 hrajem bolka....jedem...jinak od soudruhů ve škodovce nevysujete nový káry
43:47 domácí tým prohrává a u pořadatelského stolu je větší nuda než v kroušku slepých, co se snaží číst knihu
42:26 nejhorší zápas,co sem kdy videl
41:13 GÓL Wizards SO Praha 10! 1:4
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #41 Lenka Čiháková, asistoval #8 Dana Ujková (1:4)
40:43 GÓL Florbalová akademie MB B "KPY"! 1:3
Branku družstva Florbalová akademie MB B 'KPY' vstřelil #27 Anna Srbková, asistoval #34 Kristýna Sobotková (1:3)
37:28 Timeout Florbalová akademie MB B 'KPY'
14:53 GÓL Wizards SO Praha 10! 0:3
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #9 Sára Vašková bez asistence (0:3)
11:13 GÓL Wizards SO Praha 10! 0:2
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #2 Lucie Smutná, asistoval #12 Jana Fořtová (0:2)
05:03 Vyloučen hráč #16 Barbora Polívková družstva Wizards SO Praha 10 na 2 minuty za vysoká florbalka
04:37 GÓL Wizards SO Praha 10! 0:1
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #15 Adela Valentová, asistoval #8 Dana Ujková (0:1)
04:33 Vyloučen hráč #3 Anna Boháčová družstva Florbalová akademie MB B 'KPY' na 2 minuty za hra rukou