0

2

3.

FBC Slavia Praha - FBC Pitbulls Kolín: Pitbullky 2:3pn
branky: 14. Viktorie Pávková, 31. Michaela Konečná - 17. Daniela Karlová, 21. Ema Bulandrová, N Pavla Bohatová; rozhodčí: Tomáš Mádr - Vojtěch Prokop; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tereza Macounová ? - Olga Lejnarová ?; po třetinách: 0:0, 1:2, 1:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullky hráč #17 Daniela Karlová a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha hráč #42 Klára Mrázková , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullky hráč #7 Pavla Bohatová a vstřelil rozhodující gól (2:3).
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha hráč #93 Nikola Matějčková , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullky hráč #35 Barbora Hofmannová , ale gól nevstřelil.
36:00 Zahájena trestná střílení
30:59 GÓL FBC Slavia Praha! 2:2
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #7 Michaela Konečná bez asistence (2:2)
25:16 Vyloučen hráč #20 Michaela Hofericová družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullky na 2 minuty za sekání
20:17 GÓL FBC Pitbulls Kolín: Pitbullky! 1:2
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullky vstřelil #85 Ema Bulandrová bez asistence (1:2)
16:55 Vyloučen hráč #20 Veronika Kovářová družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za sekání
16:06 GÓL FBC Pitbulls Kolín: Pitbullky! 1:1
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullky vstřelil #17 Daniela Karlová, asistoval #85 Ema Bulandrová (1:1)
13:20 GÓL FBC Slavia Praha! 1:0
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #29 Viktorie Pávková, asistoval #93 Nikola Matějčková (1:0)