5:1
    Barbora SIGMUNDOVÁ
    (Hanesová)

FBC Pitbulls Kolín: Pitbullky - FBC GLADIATORS UNHOŠŤ 5:1
branky: 4. Štěpánka Radoušová, 6. Karolína Pilchová, 19. Simona Bůžková, 26. Simona Bůžková, 34. Barbora Sigmundová - 31. Karolína Staňková; rozhodčí: Petr Bína - Jakub Procházka; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Andrea Semotamová ? - Barbora Mlynaříková ?; po třetinách: 2:0, 1:0, 2:1
34:50 Krejčová předvedla nádhernou otočku. K úspěchu to bohužel nevedlo.
34:30 Zápas už se dohrává. Pro Unhošť to nevypadá dobře.
33:15 GÓL FBC Pitbulls Kolín: Pitbullky! 5:1
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullky vstřelil #71 Barbora Sigmundová, asistoval #69 Adéla Hanesová (5:1)
32:27 Vyloučen hráč #14 Karolína Staňková družstva FBC GLADIATORS UNHOŠŤ na 2 minuty za sekání
30:40 Timeout FBC GLADIATORS UNHOŠŤ
30:40 Staňková má svoji první trefu! Schoval jsem ji míček tak doufám že si ho nechá.
30:33 GÓL FBC GLADIATORS UNHOŠŤ! 4:1
Branku družstva FBC GLADIATORS UNHOŠŤ vstřelil #14 Karolína Staňková, asistoval #3 Nikol Čermáková (4:1)
30:21 Zdenda se to zase snaží vyhrotit. No rozhodčí to zatím zvládají na jedničku. RESPEKT!
29:38 Blanko kde jsi? :(
27:14 Zavolejte někdo Blanku...
27:01 Čekám na vyloučení. Potřebuji komunikaci. :(
25:41 GÓL FBC Pitbulls Kolín: Pitbullky! 4:0
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullky vstřelil #29 Simona Bůžková, asistoval #71 Barbora Sigmundová (4:0)
25:28 Staňkové se bohužel dnes nedaří. Už třetí šance na střelu do prázdné.
24:29 Unhošť se dostává do šancí. Cundrová v úniku nepřekonala brankářku Kolína.
24:01 U pořadatelského stolku vládne nuda. Jsem tu sám protože Radim utekl někam na tribunu. Doufám v brzké vyloučení ať si mám s kým povídat :(
23:57 Epic save v podání Mlynaříkové.
23:12 Zdravíme fanouška Petra a také Martina se známou přezdívkou kterou zde raději nebudu publikovat. Martin má problém s naším přenosem :(
21:58 během zápasu přichází do haly další fanoušci, v tento moment jich dokáži napočítat kolem 50. To znamená větší návštěvnost než na utkání hokejové Kadaňe.
19:40 Zákrok Mlynaříkové maskou.
19:24 Unhošť hraje lépe v oslabení než v přesilovce.
18:02 GÓL FBC Pitbulls Kolín: Pitbullky! 3:0
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullky vstřelil #29 Simona Bůžková bez asistence (3:0)
16:33 Vyloučen hráč #26 Natálie Hrišková družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullky na 2 minuty za sekání
13:58 Vyloučen hráč #9 Andrea Bolenová družstva FBC GLADIATORS UNHOŠŤ na 2 minuty za nedovolené vrážení
13:33 Na hřišti se toho moc neděje. Unhošť lepší posledních pár minut..
12:25 Děkuji Blance. kdyby tady nebyla asi bych nudou nepřežil první třetinu.
10:46 Vyloučen hráč #14 Karolína Staňková družstva FBC GLADIATORS UNHOŠŤ na 2 minuty za blokování florbalky
05:28 Většina zápasu se hraje na jednu branku. Unhošť zatím bez střely.
05:15 GÓL FBC Pitbulls Kolín: Pitbullky! 2:0
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullky vstřelil #6 Karolína Pilchová, asistoval #71 Barbora Sigmundová (2:0)
04:15 Unhošť vyhazuje jen na zakázané uvolnění.
03:38 GÓL FBC Pitbulls Kolín: Pitbullky! 1:0
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullky vstřelil #11 Štěpánka Radoušová, asistoval #79 Vendula Přenosilová (1:0)
00:00 Zdravím u dnešního zápasu. Podle mého názoru dnes padne více než 10 branek. Otázka však zní jestli dokážou vstřelit nějakou i hráčky reprezentující Unhošť.
00:00 dnešní kurzy : Unhošť: 15.50 Kolín:     1.25