• 34 33:25
    6:7
    ()

TJ Sokol Nové Strašecí - TJ Sokol Královské Vinohrady 6:7
branky: 3. Eliška Malíková, 5. Kateřina Bünterová, 11. Kateřina Bünterová, 17. Kateřina Bünterová, 18. Eliška Malíková, 19. Veronika Kučerová - 9. Běla Novotná, 12. Lucie Žišková, 16. Běla Novotná, 23. Michaela Richtrová, 26. Běla Novotná, 26. Rozálie Štandová, 34. Běla Novotná; rozhodčí: František Raffay - Jakub Procházka; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Nikola Nosková ? - Tereza Rožumbergová ?; po třetinách: 3:2, 3:2, 0:3
33:25 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 6:7
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #16 Běla Novotná bez asistence (6:7)
31:22 Vyloučen hráč #4 Veronika Kučerová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za sekání
27:22 Sledujeme extrémně vyrovnaný zápas který je pro diváky velmi atraktivní.
25:59 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 6:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #65 Rozálie Štandová, asistoval #27 Michaela Richtrová (6:6)
25:45 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 6:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #16 Běla Novotná, asistoval #84 Eliška Hladíková (6:5)
23:42 Timeout TJ Sokol Nové Strašecí
22:23 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 6:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #27 Michaela Richtrová, asistoval #16 Běla Novotná (6:4)
19:34 Vyloučen hráč #10 Karolína Bulvová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za nedovolené vrážení
18:07 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 6:3
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #4 Veronika Kučerová, asistoval #4 Veronika Kučerová (6:3)
17:53 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 5:3
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #13 Eliška Malíková, asistoval #4 Veronika Kučerová (5:3)
16:59 Hráčka Strašecí právě vstřelila hattrick který byl ale zastíněn neuvěřitelnou asistencí Blanky Horské. Myslím že o hráči zápasu je prakticky rozhodnuto.
16:57 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 4:3
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #9 Kateřina Bünterová, asistoval #18 Blanka Horská (4:3)
15:09 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #16 Běla Novotná, asistoval #28 Miriam Kaminski (3:3)
11:53 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #20 Lucie Žišková, asistoval #28 Miriam Kaminski (3:2)
10:41 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 3:1
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #9 Kateřina Bünterová, asistoval #4 Veronika Kučerová (3:1)
08:58 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #16 Běla Novotná, asistoval #98 Konstantýna Klosová (2:1)
05:38 Nádherný únik hráčky Strašecí číslo 9.
04:33 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 2:0
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #9 Kateřina Bünterová bez asistence (2:0)
02:43 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 1:0