• 32 31:51
    1:5
    (Procházková)

Florbalová akademie MB - BLACK ANGELS 1:5
branky: 11. Veronika Kolářová - 1. Nicol Fryčová, 13. Karolína Vachulová, 15. Nicol Fryčová, 19. Denisa Výborná, 32. Denisa Výborná; rozhodčí: Miroslav Tomeš - Dominik Dolejš; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Alžběta Pelcová ? - Eliška Svrčková ?; po třetinách: 1:1, 0:3, 0:1
36:00 Střely ve 3. části: 5:14
35:59 Dnešní zápas dopadl lépe pro hráčky hostů. To je od nás vše, přeji hezký zbytek dne.
34:29 Hráčky BA se dostaly do parádního zakončení, střela však šla jen do bloku.
31:51 GÓL BLACK ANGELS! 1:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Denisa Výborná, asistoval #31 Agáta Procházková (1:5)
31:50 Hráčky BA upravují skóre, čas teď rozhodně nehraje pro Boleslav.
30:04 Boleslav je teď víc aktivnější na balónu, bohužel přes polovinu hostů se jim nedaří dostat.
26:24 Samostatný únik domácích končí na brankářce BA. Stav zápasu stále beze změny.
24:58 U domácí branky zazněla tyč, naštěstí míček šel mimo bránu.
24:00 Začíná nám poslední třetina, uvidíme jestli domácí dotáhnou náskok BA.
24:00 Střely ve 2. části: 14:13
22:50 Boleslav přišla o balónek na půlce a hned na to přišel faul, rozehrávat bude BA na půlce.
21:36 Boleslav se snaží vymyslet nějakou akci, ale zatím bez úspěchu.
18:56 GÓL BLACK ANGELS! 1:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Denisa Výborná, asistoval #66 Eliška Svrčková (1:4)
18:55 A golmanka BA si konečně připisuje zaslouženou asistenci.
18:17 Bauerová teď může upravit skóre samostaným nájezdem.
18:16 A bohužel nájezd nebyl proměněn.
17:46 Bránkářka BA už mohla mít druhou asistenci, buhužel její spoluhráčka nedokázala proměnit tuhle šanci.
16:55 Střela BA netrefuje zařízení, míček pro Boleslav.
14:30 GÓL BLACK ANGELS! 1:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #6 Nicol Fryčová, asistoval #84 Adéla Gomolová (1:3)
13:45 Bauerová sama před bránou netrefuje bekhend.
13:36 Faul na mantinelu na domácí, Boleslav bude rozehrávat na své půlce.
12:30 GÓL BLACK ANGELS! 1:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #19 Karolína Vachulová, asistoval #60 Veronika Dušovská (1:2)
12:30 Hráčky BA se opět dostávají do vedení.
12:00 První třetina se dostala do vysokého tempa, uvidíme jestli oba týmy v tom budou pokračovat.
12:00 Střely v 1. části: 8:12
11:26 Míček nebezpečně skákal před malým brankovištěm domácích, naštěstí z toho nic vážného nevzniklo.
11:00 Začíná poslední minuta třetiny a tempo na hřišti by se dalo krájet.
10:07 GÓL Florbalová akademie MB! 1:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #30 Veronika Kolářová bez asistence (1:1)
10:06 Kolářová teď nádherně utekla po mantinelu až před bránu hostů a upravuje skóre na 1:1.
09:01 Hráčka BA sama před bránou domácích nevyužívá dlouhý balón od golmanky. Bude rozehrávat Boleslav.
08:24 Boleslav nevyužívá přečíslení 3 na 2.
06:27 Boleslav teď přisla o míček na útočné polovině.
03:48 BA stále vyvíjí tlak, zatím ale však bez žádné větší akce.
02:37 Nahrávka domácích končí za mantinelem u střídačky Boleslavi, rozehrávka pro BA.
02:01 Zápas je v dobrém tempu, ale na balónu jsou více hráčky BA.
00:46 GÓL BLACK ANGELS! 0:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #6 Nicol Fryčová bez asistence (0:1)
00:45 Uvodní minuta zápasu nám nabídla dvě gólové šance BA, z toho jedna byla proměněna.
00:00 Vítám vás u dnešního zápasu osmého kola domácích FA Mladá Boleslav proti Black Angels.