• 32 31:36
    6:0
    (Tkadlecová)

PSN Tatran Střešovice - ACEMA Sparta Praha 6:0
branky: 1. Barbora Lovíšková, 4. Lucie Vernerová, 16. Nikola Pieczonková, 24. Lucie Vernerová, 29. Michaela Stránská, 32. Nikola Pieczonková; rozhodčí: Richard Iltis - Jakub Flek; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Juliana Fajčíková ? - Karolina Hujerová ?; po třetinách: 2:0, 2:0, 2:0
36:00 Střely ve 3. části: 14:4
31:36 GÓL PSN Tatran Střešovice! 6:0
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #98 Nikola Pieczonková, asistoval #92 Tereza Tkadlecová (6:0)
31:36 Tkadlecová se prohnala skrze hřiště ve vlastním oslabení jako uragán a nachází volnou Pieczonkovou, která se opět neplete
31:00 Tatran se skvěle brání v oslabení, ale Sparta se nevzdává
30:34 Vyloučen hráč #14 Barbora Lovíšková družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře
29:28 A další úžasný zákrok Fajčíkové, diváci ho ocenily potleskem
28:37 GÓL PSN Tatran Střešovice! 5:0
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #23 Michaela Stránská, asistoval #8 Lucie Vernerová (5:0)
28:18 Výborný zákrok Fajčíkové
26:35 Fajčíková si organizuje obranu
25:55 Trenér tatranek Michálek nabádá svůj tým ke hře tělem
24:01 Úvodní buly znovu pro Tatran
24:00 Střely ve 2. části: 6:2
23:44 GÓL PSN Tatran Střešovice! 4:0
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #8 Lucie Vernerová, asistoval #13 Šárka Ježdíková (4:0)
23:44 Nejistý zákrok hostující golmanky byl potrestán
22:32 Vyloučen hráč #30 Eva Pecinová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
22:15 Krásná střela Vlkové od mantinelu, a neméně krásný zákrok golmanky
20:10 Lovíšková ted' špatně došlápla, doufejme že bude v pořádku
18:22 Spartˇanky ted' jen vyhazují
15:42 Krásná individuální akce Pieczonkové přes celé hřiště končí golem, časoměřič vedle mě tleská
15:37 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:0
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #98 Nikola Pieczonková bez asistence (3:0)
13:18 Vyloučen hráč #98 Nikola Pieczonková družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
13:18 A máme tu vylouční i na druhé straně, hodně přísné
12:01 Buly vyhrává opět Tatran
12:00 Střely v 1. části: 8:3
11:50 Kapitánka Tatranu důraznáá v souboji
11:30 Novotná ze střídačky Tatranu hlasitě chválí obránkyně za úspěšně zastavené 2 na 1, jen tak dále holky!!
09:50 Obranou dvojici Krejčí a Janíkovičová bude těžké prostřelit, jejich zed'zůstává zatím neprůstřelná
07:38 Vyloučen hráč #72 Tereza Janikovičová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
06:50 Tatranský tlak se zvyšuje a zvyšuje
06:30 Pieczonková se prohnala brankovištěm tatranek, ale k zakončení nedošlo
03:40 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:0
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #8 Lucie Vernerová, asistoval #14 Barbora Lovíšková (2:0)
03:20 Kapitánka Tatranek vyslala, od půlící čáry, dělovou ránu, která končí v rukou golmanky
02:28 Hráčka Sparty s číslem 86 ted poznL co je to tatranský blok
00:06 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:0
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #14 Barbora Lovíšková, asistoval #23 Michaela Stránská (1:0)
00:00 Buly pro domácí