2

0

3.

ACEMA Sparta Praha - Florbalová akademie MB 2:1pn
branky: 8. Karolína Sembdnerová, N Lucie Dryáková - 3. Dita Volfová; rozhodčí: Jan Bízik - Štěpán Weber; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 53; zásahy brankářů: Karolina Hujerová 16 - Klára Šimonová 10; po třetinách: 1:1, 0:0, 0:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha hráč #18 Nikol Obermajerová a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Florbalová akademie MB hráč #41 Kristýna Halousková , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha hráč #22 Lucie Dryáková a vstřelil rozhodující gól (2:1).
1 Nájezd na branku provedl z družstva Florbalová akademie MB hráč #10 Tereza Zvěřinová , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha hráč #43 Tereza Janikovičová , ale gól nevstřelil.
36:00 Zahájena trestná střílení
36:00 Střely ve 3. části: 6:8
35:10 Vyloučen hráč #45 Michaela Bauerová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nedovolené vrážení
34:47 Timeout ACEMA Sparta Praha
24:00 Střely ve 2. části: 3:6
12:00 Střely v 1. části: 2:3
07:09 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #24 Karolína Sembdnerová bez asistence (1:1)
02:47 GÓL Florbalová akademie MB! 0:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #8 Dita Volfová, asistoval #99 Kamila Zikmundová (0:1)
00:46 Vyloučen hráč #26 Adriana Vebrová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání