2

0

2.

FbC Red Dragons Hořovice B - FBC Falcons Žižkov 6:5pn
branky: 4. Lukáš Fišer, 8. Radimír Holina, 13. Lukáš Fišer, 33. Tomáš Dušek, 33. Lukáš Fišer, N Daniel Nejedlo - 9. Zdeněk Burian, 14. Otto Hejda, 20. Vojtěch Hynek, 30. Vojtěch Hynek, 34. Dominik Peťko; rozhodčí: David Hertz - Tomáš Tůma; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Jan Valachovič ? - Daniel Urban ?; po třetinách: 2:1, 1:2, 2:2
2 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Red Dragons Hořovice B hráč #9 Daniel Nejedlo a vstřelil rozhodující gól (6:5).
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Falcons Žižkov hráč #8 Tomáš Kružík , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Red Dragons Hořovice B hráč #2 Lukáš Routa a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Falcons Žižkov hráč #56 Tomáš Klepal , ale gól nevstřelil.
36:00 Zahájena trestná střílení
35:58 Vyloučen hráč #8 Tomáš Kružík družstva FBC Falcons Žižkov na 2 minuty za sekání
33:53 GÓL FBC Falcons Žižkov! 5:5
Branku družstva FBC Falcons Žižkov vstřelil #97 Dominik Peťko, asistoval #18 Otto Hejda (5:5)
32:57 GÓL FbC Red Dragons Hořovice B! 5:4
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice B vstřelil #66 Lukáš Fišer, asistoval #2 Lukáš Routa (5:4)
32:32 GÓL FbC Red Dragons Hořovice B! 4:4
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice B vstřelil #63 Tomáš Dušek, asistoval #61 Martin Mareček (4:4)
29:10 GÓL FBC Falcons Žižkov! 3:4
Branku družstva FBC Falcons Žižkov vstřelil #83 Vojtěch Hynek, asistoval #17 Petr Káda (3:4)
19:51 GÓL FBC Falcons Žižkov! 3:3
Branku družstva FBC Falcons Žižkov vstřelil #83 Vojtěch Hynek, asistoval #56 Tomáš Klepal (3:3)
13:58 GÓL FBC Falcons Žižkov! 3:2
Branku družstva FBC Falcons Žižkov vstřelil #18 Otto Hejda bez asistence (3:2)
12:50 GÓL FbC Red Dragons Hořovice B! 3:1
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice B vstřelil #66 Lukáš Fišer, asistoval #78 Jan Valachovič (3:1)
08:15 GÓL FBC Falcons Žižkov! 2:1
Branku družstva FBC Falcons Žižkov vstřelil #10 Zdeněk Burian, asistoval #18 Otto Hejda (2:1)
07:55 GÓL FbC Red Dragons Hořovice B! 2:0
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice B vstřelil #26 Radimír Holina, asistoval #61 Martin Mareček (2:0)
03:18 GÓL FbC Red Dragons Hořovice B! 1:0
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice B vstřelil #66 Lukáš Fišer, asistoval #14 Jiří Lizec (1:0)