4:6
    Kryštof POLÍNEK
    (Šafařík)

SK Bruisers Dejvice - TJ Sokol Dobříš B 4:6
branky: 22. Marek Šafařík, 23. Ondřej Jilemnický, 33. Pavel Šmatlák, 36. Kryštof Polínek - 7. Lukáš Unger, 9. Michael Šiška, 11. Lukáš Unger, 12. Kamil Vondrák, 15. Michael Šiška, 19. Jakub Brabec; rozhodčí: Martin Klán - Adam Krs; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 6; zásahy brankářů: Petr Koníček ? - Petr Bláha ?; po třetinách: 0:4, 2:2, 2:0
35:20 GÓL SK Bruisers Dejvice! 4:6
Branku družstva SK Bruisers Dejvice vstřelil #9 Kryštof Polínek, asistoval #14 Marek Šafařík (4:6)
34:48 Timeout SK Bruisers Dejvice
34:19 Dejvice ve třetí třetině předvádí opravdu sympatický výkon.
32:16 GÓL SK Bruisers Dejvice! 3:6
Branku družstva SK Bruisers Dejvice vstřelil #13 Pavel Šmatlák bez asistence (3:6)
29:50 Utkání v první půlce třetí třetiny působí vyrovnaně.
24:00 Oba tými předvádí bojovnou hru. Ve třetí třetině uvidíme zdali dokáží Dejvice utkání ještě zdramatizovat.
22:49 GÓL SK Bruisers Dejvice! 2:6
Branku družstva SK Bruisers Dejvice vstřelil #11 Ondřej Jilemnický, asistoval #13 Pavel Šmatlák (2:6)
21:33 GÓL SK Bruisers Dejvice! 1:6
Branku družstva SK Bruisers Dejvice vstřelil #14 Marek Šafařík bez asistence (1:6)
20:30 Dejvice začínají druhou půlku druhé třetiny již v trošku odevzdané náladě.
18:38 GÓL TJ Sokol Dobříš B! 0:6
Branku družstva TJ Sokol Dobříš B vstřelil #12 Jakub Brabec, asistoval #6 Roman Šebek (0:6)
16:58 I přes jasný výsledek utkání, má zápas náboj a nasazení na obou stranách.
14:34 GÓL TJ Sokol Dobříš B! 0:5
Branku družstva TJ Sokol Dobříš B vstřelil #16 Michael Šiška, asistoval #6 Roman Šebek (0:5)
13:36 Vyloučen hráč #4 Tomáš Kameník družstva SK Bruisers Dejvice na 2 minuty za sekání
12:01 Začíná druhá třetina.
11:57 Dejvicím v závěru třetiny došli síly a dostali tři rychlé goly.
11:50 GÓL TJ Sokol Dobříš B! 0:4
Branku družstva TJ Sokol Dobříš B vstřelil #7 Kamil Vondrák, asistoval #15 Petr Tobola (0:4)
10:55 GÓL TJ Sokol Dobříš B! 0:3
Branku družstva TJ Sokol Dobříš B vstřelil #14 Lukáš Unger, asistoval #12 Jakub Brabec (0:3)
08:21 Dobříš zvyšuje náskok na 2:0.
08:20 GÓL TJ Sokol Dobříš B! 0:2
Branku družstva TJ Sokol Dobříš B vstřelil #16 Michael Šiška, asistoval #15 Petr Tobola (0:2)
06:01 Tým z Dobříše vtřeluje první branku utkání. Soupeř z Dejvic ale předvádí obstojnou hru.
06:00 GÓL TJ Sokol Dobříš B! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Dobříš B vstřelil #14 Lukáš Unger, asistoval #6 Roman Šebek (0:1)
03:20 Zatím jsou šance vyrovnané na obou stranách. Tým z Dejvic předvedl některé pěkné střely.
00:00 Utkání bude zahájeno o 5 minut dříve. Střetává se první tým tabulky s posledním, tak uvidíme jestli bude průběh jednoznačnný nebo tým z konce tabulky soupeře překvapí.