5:9
    Tomáš PAVLÍČEK
    (Vrba)

FbK 1996 Příbram - TJ Sokol Dobříš B 5:9
branky: 6. Jaroslav Skácel, 13. Jaroslav Vlček, 18. Petr Jačka, 18. Jaroslav Vlček, 32. Jaroslav Skácel - 1. Vladimír Drnec, 2. Lukáš Unger, 2. Kamil Vondrák, 5. Evžen Teringl, 5. Vít Bohata, 7. Petr Tobola, 13. Vladimír Drnec, 27. Vladimír Drnec, 36. Tomáš Pavlíček; rozhodčí: Tomáš Prokopius - Štěpán Weber; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 9; zásahy brankářů: Jaroslav Soukup ? - Petr Bláha ?; po třetinách: 1:6, 3:1, 1:2
35:59 GÓL TJ Sokol Dobříš B! 5:9
Branku družstva TJ Sokol Dobříš B vstřelil #13 Tomáš Pavlíček, asistoval #17 Jan Vrba (5:9)
35:59 Morálka je zlomena, Dobříš může být spokojena...
35:45 A máme tu poslední sekundy tohoto matche!
35:00 Dobříšané tlačí, kde jen mohou!
32:00 FBK jde do sebe, srovnáme-li jejich současný výkon se začátkem zápasu, tento zápas není ještě rozhodnut!
31:57 GÓL FbK 1996 Příbram! 5:8
Branku družstva FbK 1996 Příbram vstřelil #11 Jaroslav Skácel, asistoval #1 Jaroslav Soukup (5:8)
26:46 Vyloučen hráč #2 Martin Uzel družstva FbK 1996 Příbram na 2 minuty za sekání
26:46 FBK opět fauluje a připisuje si svůj druhý exces v dnešním utkání.
26:17 GÓL TJ Sokol Dobříš B! 4:8
Branku družstva TJ Sokol Dobříš B vstřelil #9 Vladimír Drnec, asistoval #5 Evžen Teringl (4:8)
26:17 Dobříš vystřídala a zvyšuje svůj náskok!
26:00 "Vystřídejte, se tu plahočíte po hřišti!" křičí ze střídačky hráč Dobříše.
22:00 A máme tu první vyloučení v podání hráče FBK za sekání!
18:00 Po jasné převaze Dobříše v první třetině se nyní týmu FBK povedlo zkonsolidovat se a snižují na 4:7...začíná evidentně velký obrat!
17:27 GÓL FbK 1996 Příbram! 4:7
Branku družstva FbK 1996 Příbram vstřelil #4 Jaroslav Vlček, asistoval #15 Petr Jačka (4:7)
17:21 GÓL FbK 1996 Příbram! 3:7
Branku družstva FbK 1996 Příbram vstřelil #15 Petr Jačka, asistoval #4 Jaroslav Vlček (3:7)
12:43 GÓL FbK 1996 Příbram! 2:7
Branku družstva FbK 1996 Příbram vstřelil #4 Jaroslav Vlček, asistoval #11 Jaroslav Skácel (2:7)
12:29 GÓL TJ Sokol Dobříš B! 1:7
Branku družstva TJ Sokol Dobříš B vstřelil #9 Vladimír Drnec, asistoval #17 Jan Vrba (1:7)
06:23 GÓL TJ Sokol Dobříš B! 1:6
Branku družstva TJ Sokol Dobříš B vstřelil #15 Petr Tobola, asistoval #7 Kamil Vondrák (1:6)
06:23 Zatím v průměru 1 gól na minutu v podání Dobříše...skončí to 1:36? Nemyslíme si, hráči FBK mají jistě nějaký trumf v rukávu!
05:50 GÓL FbK 1996 Příbram! 1:5
Branku družstva FbK 1996 Příbram vstřelil #11 Jaroslav Skácel, asistoval #4 Jaroslav Vlček (1:5)
04:41 GÓL TJ Sokol Dobříš B! 0:5
Branku družstva TJ Sokol Dobříš B vstřelil #11 Vít Bohata bez asistence (0:5)
04:41 Po pěti minutách zápasu je na palubovce převaha jasná, hráči Dobříše jasně dominují nad FBK.
04:16 GÓL TJ Sokol Dobříš B! 0:4
Branku družstva TJ Sokol Dobříš B vstřelil #5 Evžen Teringl, asistoval #17 Jan Vrba (0:4)
01:52 GÓL TJ Sokol Dobříš B! 0:3
Branku družstva TJ Sokol Dobříš B vstřelil #7 Kamil Vondrák, asistoval #15 Petr Tobola (0:3)
01:34 GÓL TJ Sokol Dobříš B! 0:2
Branku družstva TJ Sokol Dobříš B vstřelil #14 Lukáš Unger, asistoval #11 Vít Bohata (0:2)
00:56 GÓL TJ Sokol Dobříš B! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Dobříš B vstřelil #9 Vladimír Drnec, asistoval #3 Vít Kašpar (0:1)