0

1

1.

Šneci z Pěšin - FK Spartak Praha 1:2pn
branky: 17. Čestmír Brousil - 3. Jakub Císař, N Josef Panec; rozhodčí: Patrik Trejbal - Tomáš Cimrman; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Michal Vyčichl ? - Martin Švec ?; po třetinách: 0:1, 1:0, 0:0
1 Nájezd na branku provedl z družstva FK Spartak Praha hráč #19 Josef Panec a vstřelil rozhodující gól (1:2).
36:00 Zahájena trestná střílení
35:16 Timeout Šneci z Pěšin
31:10 Vyloučen hráč #69 Jakub Mikeš družstva Šneci z Pěšin na 2 minuty za sekání
28:13 Trestné střílení družstva Šneci z Pěšin neproměnil #27 David Suchánek.
23:25 Trestné střílení družstva FK Spartak Praha neproměnil #98 Jakub Císař.
16:51 GÓL Šneci z Pěšin! 1:1
Branku družstva Šneci z Pěšin vstřelil #84 Čestmír Brousil, asistoval #27 David Suchánek (1:1)
07:57 Vyloučen hráč #40 Mikuláš Klíč družstva Šneci z Pěšin na 2 minuty za sekání
02:58 Vyloučen hráč #88 Martin Staněk družstva FK Spartak Praha na 2 minuty za sekání
02:26 GÓL FK Spartak Praha! 0:1
Branku družstva FK Spartak Praha vstřelil #98 Jakub Císař, asistoval #21 Michal Koníček (0:1)