2

1

4.

FK Spartak Praha - Šneci z Pěšin 9:7pn
branky: 8. Martin Staněk, 15. Jakub Císař, 16. Jan Kořínek, 18. Jakub Císař, 21. Josef Panec, 24. Jakub Císař, 27. Josef Panec, 37. Martin Staněk - 3. Jakub Zuman, 6. Daniel Krátký, 7. Jakub Zuman, 15. Jakub Zuman, 21. Jakub Zuman, 29. Mikuláš Klíč, 36. Petr Špaček; rozhodčí: Christian-Marcel Kušnirák - Radoslav Hašlík; vyloučení: 1 + Viktor Filip 5 + TT:1; využití: 0:2; zásahy brankářů: Martin Švec ? - Michal Vyčichl ?; po třetinách: 1:3, 5:2, 1:2
4 Nájezd na branku provedl z družstva Šneci z Pěšin hráč #53 Jakub Zuman , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Šneci z Pěšin hráč #66 Petr Špaček a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Šneci z Pěšin hráč #96 Daniel Krátký , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FK Spartak Praha hráč #88 Martin Staněk a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FK Spartak Praha hráč #27 Jan Kořínek , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FK Spartak Praha hráč #14 Daniel Orolín , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FK Spartak Praha hráč #4 Martin Filo a vstřelil gól.
36:00 Zahájena trestná střílení
36:00 GÓL FK Spartak Praha! 8:7
Branku družstva FK Spartak Praha vstřelil #88 Martin Staněk z trestného střílení (8:7)
35:47 GÓL Šneci z Pěšin! 7:7
Branku družstva Šneci z Pěšin vstřelil #66 Petr Špaček, asistoval #53 Jakub Zuman (7:7)
34:36 Trestné střílení družstva FK Spartak Praha neproměnil #14 Daniel Orolín.
30:51 Vyloučen hráč #17 Viktor Filip družstva FK Spartak Praha do konce utkání - technický trest
30:51 Vyloučen hráč #17 Viktor Filip družstva FK Spartak Praha na 5 minuty za hrubost
28:32 GÓL Šneci z Pěšin! 7:6
Branku družstva Šneci z Pěšin vstřelil #40 Mikuláš Klíč, asistoval #96 Daniel Krátký (7:6)
26:26 GÓL FK Spartak Praha! 7:5
Branku družstva FK Spartak Praha vstřelil #19 Josef Panec bez asistence (7:5)
23:33 GÓL FK Spartak Praha! 6:5
Branku družstva FK Spartak Praha vstřelil #98 Jakub Císař bez asistence (6:5)
20:31 GÓL FK Spartak Praha! 5:5
Branku družstva FK Spartak Praha vstřelil #19 Josef Panec, asistoval #17 Viktor Filip (5:5)
20:23 GÓL Šneci z Pěšin! 4:5
Branku družstva Šneci z Pěšin vstřelil #53 Jakub Zuman, asistoval #55 Lukáš Malínek (4:5)
17:51 GÓL FK Spartak Praha! 4:4
Branku družstva FK Spartak Praha vstřelil #98 Jakub Císař, asistoval #14 Daniel Orolín (4:4)
15:12 GÓL FK Spartak Praha! 3:4
Branku družstva FK Spartak Praha vstřelil #27 Jan Kořínek, asistoval #3 Tomáš Vavřina (3:4)
14:44 GÓL FK Spartak Praha! 2:4
Branku družstva FK Spartak Praha vstřelil #98 Jakub Císař bez asistence (2:4)
14:08 GÓL Šneci z Pěšin! 1:4
Branku družstva Šneci z Pěšin vstřelil #53 Jakub Zuman, asistoval #8 Michael Rendl (1:4)
11:17 Vyloučen hráč #55 Lukáš Malínek družstva Šneci z Pěšin na 2 minuty za sekání
07:18 GÓL FK Spartak Praha! 1:3
Branku družstva FK Spartak Praha vstřelil #88 Martin Staněk, asistoval #14 Daniel Orolín (1:3)
06:32 GÓL Šneci z Pěšin! 0:3
05:16 GÓL Šneci z Pěšin! 0:2
Branku družstva Šneci z Pěšin vstřelil #96 Daniel Krátký, asistoval #12 Vladimír Labský (0:2)
02:21 GÓL Šneci z Pěšin! 0:1
Branku družstva Šneci z Pěšin vstřelil #53 Jakub Zuman, asistoval #27 David Suchánek (0:1)
00:44 Vyloučen hráč #4 Martin Filo družstva FK Spartak Praha na 2 minuty za sekání