36
  • 36 35:34
    2

Šneci z Pěšin - Fbk Koleje Slovan  4:1
branky: 10. Jakub Zuman, 12. Čestmír Brousil, 18. Jakub Zuman, 24. Jakub Zuman - 23. Milan Trnka; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Matěj Pálka 2, Matěj Pálka 5, Matěj Pálka 4 - Jaroslav Plecitý 1, Jaroslav Plecitý -1, Jaroslav Plecitý -1; po třetinách: 2:0, 2:1, 0:0
36:00 Střely ve 3. části: 3:5
35:34 Vyloučen hráč #8 David Cajthaml družstva Fbk Koleje Slovan na 2 minuty za hrubost
34:40 Antonín Klíč velmi laxně zakončil a trefil jen obránce před sebou.
33:10 Antonín Klíč před prázdnou bránou míček skoro netrefil a zahodil už několikátou šanci Šneků.
31:42 Útočník kolejí sám před brankou nadvakrát nedokázal dostal balónek za brankovou čáru.
30:47 Emoce začínají pracovat po faulu se do sebe pustili 2 protihráči nepěknými slovy.
29:05 Borůvka výborně zablokoval střelu na prázdnou bránu.
28:16 Hráč Kolejí byl opět před odkrytou brankou a minul.
26:35 Rendl vyslal nepříliš povedenou střelu, s kterou měl golman ale velké problémy.
24:55 Suchánek před brankou trefil pouze helmu brankáře.
24:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Jaroslav Plecitý družstva Fbk Koleje Slovan
24:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Matěj Pálka družstva Šneci z Pěšin
24:00 Střely ve 2. části: 3:6
23:59 Ve druhé třetině jsme viděli tlak Kolejí, ale šance Šneků a Šneci navýšili svůj náskok.
23:36 GÓL Šneci z Pěšin! 4:1
Branku družstva Šneci z Pěšin vstřelil #53 Jakub Zuman, asistoval #27 David Suchánek (4:1)
23:20 Zuman před prádnou brankou opět minul.
22:56 GÓL Fbk Koleje Slovan ! 3:1
Branku družstva Fbk Koleje Slovan vstřelil #12 Milan Trnka, asistoval #13 Michal Benák (3:1)
21:25 Suchánek byl opět sám před golmanem ale minul branku.
20:30 Koleje v přesilovce tlačili Šneky, ale do nebezpečného zakončení se nedostaly.
18:11 Vyloučen hráč #69 Jakub Mikeš družstva Šneci z Pěšin na 2 minuty za hra na zemi
17:38 GÓL Šneci z Pěšin! 3:0
16:05 2 hráči Šneků šli sami na golmana, ale ani tentokrát míček do sítě dostat nedokázali.
15:00 David Suchánek se dostal před golmana, ale přízemní střelou ho nedokázal prostřelit.
14:30 Obrovská šance Kolejí, ale golman střelu i dorážku výborně pokryl.
13:01 Vyloučen hráč #84 Čestmír Brousil družstva Šneci z Pěšin na 2 minuty za špatné střídání
12:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Matěj Pálka družstva Šneci z Pěšin
12:00 Střely v 1. části: 5:3
11:59 Šneci měli v první třetině lehce navrh, z čehož pramenili góly a vedení 2:0 po první třetině.
11:02 GÓL Šneci z Pěšin! 2:0
Branku družstva Šneci z Pěšin vstřelil #84 Čestmír Brousil, asistoval #8 Michael Rendl (2:0)
09:14 GÓL Šneci z Pěšin! 1:0
Branku družstva Šneci z Pěšin vstřelil #53 Jakub Zuman z trestného střílení (1:0)
07:00 Šneci se ani v dvojnásobné přesilovce nedostali do šance a Koleje hrají v plném počtu
05:06 Vyloučen hráč #13 Michal Benák družstva Fbk Koleje Slovan na 2 minuty za sekání
04:30 Koleje měli v oslabení velkou šanci z protiútoku, brankář ale vykryl i tuto střelu
03:37 Vyloučen hráč #8 David Cajthaml družstva Fbk Koleje Slovan na 2 minuty za sekání
03:20 Špaček se ocitnul sám před golmanem ale golman lapil jeho střelu do šibenice
00:30 Úvodní šanci si připsaly koleje kdy golman na dvakrát lapil střelu.