2

0

3.

FbC Barracudas Slaný B - Šneci z Pěšin 4:3pn
branky: 16. David Mistrík, 21. David Mistrík, 26. Marek Hlušička, N Petr Waldmann - 10. Antonín Klíč, 24. Jakub Zuman, 28. David Suchánek; rozhodčí: Eduard Bastl - Martin Klán; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Vojtěch Hlava ? - Michal Vyčichl ?; po třetinách: 0:1, 2:1, 1:1
3 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Barracudas Slaný B hráč #56 Petr Waldmann a vstřelil rozhodující gól (4:3).
2 Nájezd na branku provedl z družstva Šneci z Pěšin hráč #53 Jakub Zuman , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Barracudas Slaný B hráč #27 David Mistrík , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Šneci z Pěšin hráč #15 Antonín Klíč , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Barracudas Slaný B hráč #23 Marek Hlušička a vstřelil gól.
36:00 Zahájena trestná střílení
35:11 Timeout Šneci z Pěšin
34:01 Timeout FbC Barracudas Slaný B
27:23 GÓL Šneci z Pěšin! 3:3
Branku družstva Šneci z Pěšin vstřelil #27 David Suchánek, asistoval #40 Mikuláš Klíč (3:3)
25:57 GÓL FbC Barracudas Slaný B! 3:2
Branku družstva FbC Barracudas Slaný B vstřelil #23 Marek Hlušička, asistoval #32 Tomáš Ježek (3:2)
23:07 GÓL Šneci z Pěšin! 2:2
Branku družstva Šneci z Pěšin vstřelil #53 Jakub Zuman, asistoval #69 Jakub Mikeš (2:2)
21:54 Vyloučen hráč #32 Tomáš Ježek družstva FbC Barracudas Slaný B na 2 minuty za sekání
20:41 GÓL FbC Barracudas Slaný B! 2:1
Branku družstva FbC Barracudas Slaný B vstřelil #27 David Mistrík z trestného střílení (2:1)
15:41 GÓL FbC Barracudas Slaný B! 1:1
Branku družstva FbC Barracudas Slaný B vstřelil #27 David Mistrík, asistoval #47 Jan Doskočil (1:1)
09:55 GÓL Šneci z Pěšin! 0:1
Branku družstva Šneci z Pěšin vstřelil #15 Antonín Klíč, asistoval #27 David Suchánek (0:1)