35
  • 35 34:02
    Lions

FBK DDM Praha 2 - FBC Lions Mladá Boleslav 4:5
branky: 3. Michael Dvořák, 12. Lukáš Tretera, 22. Lukáš Veselý, 26. Adam Schindler - 4. Martin Ďurana, 21. Petr Volf, 28. Václav Herčík, 32. Vladimír Peteřík, 32. Václav Herčík; rozhodčí: Štěpán Weber - Veronika Vajsáblová; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 31; zásahy brankářů: Ondřej Kábrt ? - Lukáš Dlouhý ?; po třetinách: 2:1, 1:1, 1:3
36:00 Střely ve 3. části: 6:4
34:02 Timeout FBC Lions Mladá Boleslav
33:24 Vypadá to na drama na konec.
31:28 GÓL FBC Lions Mladá Boleslav! 4:5
Branku družstva FBC Lions Mladá Boleslav vstřelil #16 Václav Herčík, asistoval #7 Petr Volf (4:5)
31:28 Přečíslení 2 na 1 využila Boleslav, když střelou mezi nohy překonal brankáře.
31:05 GÓL FBC Lions Mladá Boleslav! 4:4
Branku družstva FBC Lions Mladá Boleslav vstřelil #84 Vladimír Peteřík, asistoval #23 Mario Cedrych (4:4)
31:05 Toto vypadalo jako nacvičený signál. Rozehrávku od pravého manitnelu využil Peteřík, který skákající balón uklidil zády mezi nohama.
27:40 GÓL FBC Lions Mladá Boleslav! 4:3
Branku družstva FBC Lions Mladá Boleslav vstřelil #16 Václav Herčík, asistoval #84 Vladimír Peteřík (4:3)
27:40 Herčík napříhl a bombou prostřelil na přední tyčce brankáře domácích.
26:30 Štěstí ale hosty opustilo a při akci 2 na 1 zvoní tyč.
25:00 GÓL FBK DDM Praha 2! 4:2
Branku družstva FBK DDM Praha 2 vstřelil #19 Adam Schindler bez asistence (4:2)
25:00 Štěstí se přiklonilo na stranu hostů, když střela od mantinelu doskákala až za záda brankáře.
24:30 Hra se přelévá ze strany na stranu a pokud toto tempo vydrží i dále, tak se máme na co těšit.
24:00 Střely ve 2. části: 4:3
21:36 GÓL FBK DDM Praha 2! 3:2
Branku družstva FBK DDM Praha 2 vstřelil #7 Lukáš Veselý, asistoval #66 Martin Hruška (3:2)
21:36 Střela ze střední vzdálenosti končí v síti. Pohotová reakce domácích.
20:46 GÓL FBC Lions Mladá Boleslav! 2:2
Branku družstva FBC Lions Mladá Boleslav vstřelil #7 Petr Volf, asistoval #23 Mario Cedrych (2:2)
20:46 Boleslav ukazuje svou kvalitu a přečíslení využili využili na jedničku s hvězdičkou.
19:01 Přečíslení hostů 3 na gólmana končí střelou na spojnici.
14:01 Vyloučen hráč #7 Petr Volf družstva FBC Lions Mladá Boleslav na 2 minuty za držení
14:01 Hostující Volf si přidržel protihráče a rozhodčím tato skutečnost neutekla.
13:50 Krásná střela hostů a ještě krásnější zákrok domácího gólmana.
13:38 Vyloučen hráč #7 Petr Volf družstva FBC Lions Mladá Boleslav na 2 minuty za nedovolené vrážení
12:00 Střely v 1. části: 4:2
11:55 GÓL FBK DDM Praha 2! 2:1
Branku družstva FBK DDM Praha 2 vstřelil #11 Lukáš Tretera, asistoval #26 Robin Franče (2:1)
11:55 Tretera přesně zamýřil a dává gól do šaten.
05:10 Tretera minul o branku o parník.
03:12 GÓL FBC Lions Mladá Boleslav! 1:1
Branku družstva FBC Lions Mladá Boleslav vstřelil #3 Martin Ďurana, asistoval #23 Mario Cedrych (1:1)
03:12 Hostující borec vyčkával za brankou daomácích na správnou příležitost a dočkal se. Zvedl hlavu, nahrál a Ďurana měl už práci jednoduchou.
02:20 GÓL FBK DDM Praha 2! 1:0
Branku družstva FBK DDM Praha 2 vstřelil #8 Michael Dvořák, asistoval #5 Tomáš Mráz (1:0)