1

2

3.

FBC Merkur Praha - Florbal Neratovice B 3:4pn
branky: 21. Miroslav Dobš, 29. Michal Stome, 34. Ondřej Lukeš - 9. Ondřej Sauer, 14. Jáchym Kašpárek, 24. Michal Brnka, N Kryštof Dítě; rozhodčí: Filip Bollardt - Jan Šubrt; vyloučení: 3:4; využití: 0:1; diváků: 32; zásahy brankářů: Tomáš Macháček ? - Tomáš Neckář ?; po třetinách: 0:1, 1:2, 2:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Neratovice B hráč #6 Kryštof Dítě a vstřelil rozhodující gól (3:4).
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Merkur Praha hráč #19 Tomáš Votrubec , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Neratovice B hráč #26 Michal Brnka , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Merkur Praha hráč #4 Michal Stome , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Neratovice B hráč #42 Petr Hrubec a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Merkur Praha hráč #3 Václav Sládek a vstřelil gól.
36:00 Zahájena trestná střílení
33:24 GÓL FBC Merkur Praha! 3:3
Branku družstva FBC Merkur Praha vstřelil #9 Ondřej Lukeš, asistoval #19 Tomáš Votrubec (3:3)
28:12 GÓL FBC Merkur Praha! 2:3
Branku družstva FBC Merkur Praha vstřelil #4 Michal Stome bez asistence (2:3)
25:25 Vyloučen hráč #7 Ondřej Sauer družstva Florbal Neratovice B na 2 minuty za sekání
25:25 Vyloučen hráč #38 Jáchym Kašpárek družstva Florbal Neratovice B na 2 minuty za sekání
23:40 GÓL Florbal Neratovice B! 1:3
Branku družstva Florbal Neratovice B vstřelil #26 Michal Brnka, asistoval #6 Kryštof Dítě (1:3)
23:22 Vyloučen hráč #4 Michal Stome družstva FBC Merkur Praha na 2 minuty za sekání
20:08 GÓL FBC Merkur Praha! 1:2
Branku družstva FBC Merkur Praha vstřelil #91 Miroslav Dobš, asistoval #81 Karel Dvořák (1:2)
15:14 Vyloučen hráč #9 Ondřej Lukeš družstva FBC Merkur Praha na 2 minuty za nesportovní chování
15:14 Vyloučen hráč #72 Vojtěch Görög družstva Florbal Neratovice B na 2 minuty za nesportovní chování
13:59 GÓL Florbal Neratovice B! 0:2
Branku družstva Florbal Neratovice B vstřelil #38 Jáchym Kašpárek, asistoval #6 Kryštof Dítě (0:2)
09:59 Vyloučen hráč #42 Petr Hrubec družstva Florbal Neratovice B na 2 minuty za sekání
08:57 GÓL Florbal Neratovice B! 0:1
Branku družstva Florbal Neratovice B vstřelil #7 Ondřej Sauer, asistoval #44 Jaroslav Tesař (0:1)
06:12 Vyloučen hráč #19 Tomáš Votrubec družstva FBC Merkur Praha na 2 minuty za sekání