• 30 29:40
    6:5
    (Trmota)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV D - FBC Hornets Praha 6:5
branky: 1. Martin Hošek, 15. Petr Becík, 17. Jiří Vajbar, 27. Jiří Vajbar, 28. Lukáš Martínek, 28. Martin Hošek - 5. Petr Šimek, 20. Tomáš Kotrba, 22. Pavel Kuchynka, 23. Ondřej Málek, 30. Tomáš Kotrba; rozhodčí: Šimon Kořínek - Jan Řehák; vyloučení: 1 + Petr Becík + 5:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lukáš Pouska ? - Jan Dušek ?; po třetinách: 1:1, 2:3, 3:1
36:00 Střely ve 3. části: 10:15
29:40 GÓL FBC Hornets Praha! 6:5
Branku družstva FBC Hornets Praha vstřelil #91 Tomáš Kotrba, asistoval #79 Jakub Trmota (6:5)
27:55 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV D! 6:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV D vstřelil #42 Martin Hošek, asistoval #73 Jiří Vajbar (6:4)
27:21 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV D! 5:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV D vstřelil #9 Lukáš Martínek, asistoval #16 Ondřej Turek (5:4)
26:54 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV D! 4:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV D vstřelil #73 Jiří Vajbar, asistoval #16 Ondřej Turek (4:4)
24:00 Střely ve 2. části: 5:6
22:44 GÓL FBC Hornets Praha! 3:4
Branku družstva FBC Hornets Praha vstřelil #90 Ondřej Málek, asistoval #6 Ondřej Krejza (3:4)
21:49 GÓL FBC Hornets Praha! 3:3
Branku družstva FBC Hornets Praha vstřelil #83 Pavel Kuchynka, asistoval #79 Jakub Trmota (3:3)
20:09 Vyloučen hráč #78 Petr Becík družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV D na 5 minuty za hrubost
20:09 Vyloučen hráč #21 Petr Vinopal družstva FBC Hornets Praha na 2 minuty za hrubost
20:09 Vyloučen hráč #78 Petr Becík družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV D do konce utkání
19:25 GÓL FBC Hornets Praha! 3:2
Branku družstva FBC Hornets Praha vstřelil #91 Tomáš Kotrba, asistoval #90 Ondřej Málek (3:2)
16:34 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV D! 3:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV D vstřelil #73 Jiří Vajbar, asistoval #78 Petr Becík (3:1)
14:36 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV D! 2:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV D vstřelil #78 Petr Becík, asistoval #73 Jiří Vajbar (2:1)
12:00 Střely v 1. části: 1:1
05:07 Vyloučen hráč #16 Ondřej Turek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV D na 2 minuty za sekání
04:24 GÓL FBC Hornets Praha! 1:1
Branku družstva FBC Hornets Praha vstřelil #5 Petr Šimek z trestného střílení (1:1)
00:16 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV D! 1:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV D vstřelil #42 Martin Hošek, asistoval #16 Ondřej Turek (1:0)